„Pilialaukis“ ir „Linksmalaukis“: ideali erdvė vaiko gimtadieniui!

Šeimos, vaikai visada buvo ir yra neatsiejama restorano dalis

Restoranas „Pilialaukis“ įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės, ir patenkate į erdves, kuriose laisvai jausis ir vaikai, ir didelių šeimyninių švenčių dalyviai.

Restoranas siūlo tradicinių lietuviškų ir modernių europinių patiekalų, konditeriai kepa puikius proginius tortus ir kitus saldumynus. Svečių patogumui antrame aukšte įrengta 11 klasikinio stiliaus kambarių, kurie vasaros metu gali pasiūlyti nakvynę svečiams. „Pilialaukio“ darbuotojų komanda vienu metu gali aptarnauti net 1000 žmonių renginį.

Vaikų erdvė restorane

Žaidimų kambario „Linksmalaukis“ pavadinimą pasiūlė patys restorano klientai

„Šeimos, vaikai visada buvo ir yra neatsiejama mūsų restorano dalis, jiems organizuojame šeimadienius, profesionalių teatrų pasirodymus, Joninių šventę, patiekalų naujienų pristatymus.  Laisvose restorano patalpose įrengėme vaikų žaidimų erdvę“, – sako „Pilialaukio“ rinkodaros vadovė Donata Lukašenkovienė.

Mažiesiems restorano herojams, švenčiantiems gimtadienius, darželio išleistuves restorano virtuvės meistrai siūlo įdomią pramogą – picų kepimą malkinėje krosnyje. Vaikai edukacijos metu ne tik sukuria savo receptus, išskirtinę picą, bet ir stebi, kaip ji iškepa malkinėje krosnyje, o vėliau su gražiu draugų būriu pasidalina smagiu rezultatu ir jo skoniu.

Darželių ir mokyklų moksleivius restoranas kviečia į edukacines programas, kurių metu Trakų krašto amatininkai pristato  kulinarijos paveldą: kūčiukų, meduolių, dzūkiškos duonelės kepimą.

Mažiesiems restorano herojams, švenčiantiems gimtadienius, darželio išleistuves restorano virtuvės meistrai siūlo įdomią pramogą – picų kepimą malkinėje krosnyje

„Pilialaukis“ ir „Linksmalaukis“ –  po vienu stogu

Žaidimų kambario „Linksmalaukis“ pavadinimą pasiūlė patys restorano klientai. Trakų apylinkėse tai vienintelis žaidimų kambarys, kuris džiugina burbuliukų baseinu, čiuožykla, mašinėlėmis, šokinėjimo batutu. Norėdami pailsėti vaikai gali spalvinti knygeles, žiūrėti filmukus. Vyresnieji gali lavinti savo šokių įgūdžius pagal interaktyvią programėlę.

Žaidimų kambarys užima daugiau kaip 170 kv. m., todėl erdvės puikiai tinkamos įvairiems vaikų renginiams ir susitikimams. Smagiausia yra tai, kad kol mažieji herojai pramogauja, tėveliai gali pasiklausyti restorane „Pilialaukis“ dažnai organizuojamų Lietuvos žymiausių atlikėjų koncertų, pašokti šeštadieniais vyksiančiuose gyvos muzikos vakaruose.

„Džiaugiamės, kad „Linksmalaukis“ ne tik plečia restorano paslaugų pasiūlą, bet formuoja ir naujas turiningo laisvalaikio galimybes. Mes tampame svarbiu laisvalaikio ir pramogų traukos objektu visokio amžiaus lankytojams“, – sako restorano vadovas Audrys Viždys.

Restoranas „Pilialaukis“

Galvės g. 120, Trakų r.

Vilnius-Trakai 17 km.

Tel. +370 671 78806 /restoranas

+370 677 55581 /žaidimų kambarys

El. p. info@pilialaukis.lt

FB/Pilialaukis

FB/Linksmalaukis-Vaikų žaidimų kambarys

www.alausnamai.lt

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ vienas = 10

Kitos temos: