Vaikučio vasaros krepšelis: 11 pirkinių, kurie apsaugos nuo atostogų nepatogumų

vasara

Pixabay.com

Pernai vasara parodė, kad jei oras geras, tai ir Lietuvoje yra ką veikti. Ir šią vasarą su vaikais važiuosime į sodybas, pajūrį, ieškosime jaukios paežerės, plauksime baidarėmis, kepsime dešreles, pinsime vainikus ir važinėsimės dviračiais.

Patikėkite, vaikai net nesupras, kad tokia vasara kuo nors blogesnė. O kad prisiminimai būtų tik geri, susikomplektuokite atostogų rinkinuką. Pirmiausia patikrinkite, kokių priemonių liko nuo pernai, pradarytas ar pasibaigusio galiojimo pakuotes išmeskite, o vaistinėje ar internetu nupirkite naujų saugių, specialistų rekomenduotų priemonių. Atminkite, kad geriausia apsaugos priemonė – atsargumas ir apdairumas.

Problema. Saugome, kad nenudegtų

Jau girdime, kaip sakote, – kiek galima, atsibodo, viską žinome, kremus naudojame, vaikutį tepame. Bet kasmet atsiranda naujų tendencijų, tarkime, – leisti vaikui per dieną 10 min. „pagaudyti“ saulę be kremo, kad organizmas gautų vitamino D. Saulės kremų pramonė irgi nėra sustingusi, kaskart atsiranda naujovių, galima rinktis tepamus, purškiamus, pieštukinius kremus nuo saulės. Ieškoma būdų, kad priemonė tolygiau pasiskirstytų, geriau veiktų.

Saugodami vaikų odą nuo saulės, atsiminkime, kad kur kas greičiau nudegama, kai pučia vėjas. Dar labiau tai pagreitina druska, pasilikusi ant odos po maudynių jūros vandenyje, todėl po kiekvieno išsimaudymo, jei esate prie jūros, vaiką nuliekite švariu vandeniu, kad ir iš butelio, ir pakartotinai ištepkite odą apsauginiu kremu. Nepamirškite patepti ir ausis, o labiausiai nudeganti kūno vieta yra kaklas ir sprandas. Kai vaikas žaidžia palenkęs galvytę, jo sprandas ir apie jį esanti kaklo dalis gali smarkiau įdegti. Plačiakraštė kepuraitė turėtų dengti ir dalį sprando, o marškinėliai – pridengti kaklo dalį. Jei pastebite, kad po žaidimų kieme atsirado sprando ir apie jį esančių kaklo dalių įdegis, – koreguokite vaiko aprangą.

Sprendimas: AVENE SUN INTENSE PROTECT

Apsauginė emulsija nuo saulės visai šeimai SPF50, 150 ml

Veidui ir kūnui, kūdikiams, vaikams, suaugusiems. Plataus veikimo apsauga nuo UVA/UVB ir mėlynųjų spindulių emulsija sukurta visai šeimai. Tinkama nuo itin šviesios iki tamsios odos žmonėms, nuo lengvos iki tropinės saulės spindulių. Labai efektyvi, patentuota technologija apsauganti net jautriausią odą. Įrodyta itin gera odos tolerancija. Patvirtinta dermatologų ir pediatrų. Emulsija itin fotostabili. Be kvapiųjų medžiagų. Lengvai absorbuojama vos per kelias sekundes. Drėkinanti ir odos barjerą apsauganti formulė, drėkina net iki 8 valandų. Itin atsparus vandeniui ir prakaitui.

Tinka suaugusiems, nėščioms moterims, kūdikiams ir vaikams.
Kaina 32 Eur
Galima įsigyti didžiosiose vaistinėse
www-eau-thermale-avene.lt
FB/IG EauThermaleAveneLietuva

Problema. Rūpinamės, kad neiššustų

Vasarą vaikų užpakaliukai ir tarpvietės dažniau kenčia, nes dėl aplinkos šilumos po sauskelnėmis susidaro tikras šiltnamis. Jei sauskelnės sausos, tai dar nieko, bet net ir nedidelis šlapimo kiekis dėl šilumos kur kas padidina temperatūrą sauskelnėse, ir oda pradeda trokšti. Priimta sauskelnes keisti kas 4 valandas, tad įsivaizduokime, kad mažylio oda net 3–3,5 valandos be pertraukų kenčia tame šiltnamyje, kuriame garuoja anaiptol ne vanduo, o gana agresyvūs šlapimo skilimo produktai. Be to, vasarą vaikai daugiau geria skysčių, dažniau šlapinasi.

Vasarai verta pasisiūti keletą marlinių vystyklų ir leisti mažyliui namuose nors kelias valandas per dieną pabūti be sauskelnių.

Dažniau apiplaukite užpakaliuką po tekančiu vandeniu, kad ir be reikalo. Leiskite vandeniui nudžiūti, nesekite sauskelnių ant drėgnos odos.

Neprirenkite vaikų per šiltai, atminkite, kad ir sauskelnės yra papildomas drabužis, jos ne tik sugeria šlapimą, bet ir šildo. Visada, kai rengiate vaiką į lauką, pagalvokite, kaip rengtumėtės patys, jei segėtumėte sauskelnes. Nesinorėtų mautis ankštų džinsų, veikiau laisvus trikotažinius šortus.

Iššutusių vietų nevalykite drėgnomis higieninėmis servetėlėmis, nes jos dažniausiai yra prisotintos kvapiųjų medžiagų, gali dar labiau sudirginti.

Nepamirškite, kad šunta ne tik užpakaliukas, kruopščiai apžiūrėkite ir kitas šusti linkusias vietas – kirkšnis, kakliuko raukšles, pažastis.

Sprendimas: AVENE CICALFATE+

Džiovinamasis, atkuriamasis purškalas pažeistai odai, 100 ml

Tinka kūdikiams-vaikams-suaugusiems. Šlapiuojantiems pažeidimams, paraudimams vystyklų srityje, jaunatviškiems spuogams, įbrėžimams, nudegimams, perroraliniam dermatitui, šlapiuojančioms nuospaudoms ir praguloms. Purškiama priemonė sausina, padeda atkurti pažeistą epidermį, ramina sudirgusią, šlapiuojančią odą.
C + -Restore™ pirmasis postbiotikų ingredientas, gaunamas iš terminio šaltinio vandens „Avène“, skatinantis greitesnį epidermio atsistatymą. Absorbuojantys milteliai greitai džiovina šlapiuojantį sudirgimą. Vario sulfato ir cinko sulfato derinys sumažina bakterijų dauginimąsi. „Avène“ terminis šaltinio vanduo ramina odą.

Tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems, veidui, kūnui ir lytinių organų sričiai. Jis nepakeičia antiseptinių priemonių. Be kvapiklių.
Naudojimas: prieš naudojimą suplakite. Du kartus per dieną purškite Avene Cicalfate +
purškalu, kol pagerės odos būklė.
Kaina 16 Eur
Ieškokite vaistinėse

Problema. Nubaidome uodus

Gamtoje išvengti vabzdžių sudėtinga, nes čia jų gyvena milijonai, gerai, kad vabzdžius atbaidančių priemonių šiais laikais yra tikrai veiksmingų, tad įmanoma išsirinkti sau tinkamą ir nekenksmingą. Tai gali būti purškalai ar tepalai, specialios ultragarso lempos, natūralūs eteriniai aliejai.

Vienos priemonės netinka vaikams, kitos skleidžia itin aštrų, galvos skausmus ar alergines reakcijas sukelti galintį kvapą, dar kitos veikia tik labai trumpą laiką, tad svarbiausia gerai pasirinkti ir naudoti tinkamai.

Priemonės nuo uodų, skirtos vaikams, turėtų būti neagresyvios, geriausia – eterinės. Repelento esmė – užmaskuoti kūno kvapą, kad uodai ir kiti vabalai neatpažintų. Uodus klaidina citrinžolės kvapas, todėl citrinžolių aliejumi sumirkytos žvakės nuo uodų, specialios apyrankės. Iš šio aliejaus galima pasidaryti purškalų, kurie tikrai nepakenks, vabalus atbaidys ir dar skaniai kvepės.

Uodus, mašalus, aklius vilioja mūsų kūno kvapas, šiluma ir iškvepiamas anglies dioksidas. Ramiai vėsų vakarą ežere žvejojantis tėtis bus ne toks skanus uodui, nei pabėgiojęs ir suplukęs vaikas.

Sprendimas: MOUSTICARE

Efektyvi apsaugos priemonė nuo vabzdžių visai šeimai

100% augalinės veikliosios medžiagos

Efektyvi apsauga nuo erkių ir uodų. Vaikams ir suaugusiesiems.
„MoustiCare“ naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Ieškokite vaistinėse

Problema. Gydome mažas žaizdeles

Vasarą vaikai patiria bene 10 kartų daugiau smulkių traumų ne tik dėl to, kad daugiau juda, bet ir dėl to, kad jų neapsaugo šilti žieminiai drabužiai – kombinezonai, pirštinės. Todėl vasaros vaistinėlėje reikia turėti ryšulėlį pleistrų ir žaizdeles bei kitus odos pažeidimus gydančio preparato. Tokia priemonė ir dezinfekuoja, ir gydo, ir nuramina odą. Priemonės, skirtos žaizdų gydymui, kur kas sumažina randų atsiradimo tikimybę, nes gyjanti žaizda tampa elastingesnė, nesausėja.

Šios vasarinės traumos pavojaus sveikatai nekelia, jeigu tinkamai pasirūpinsite pažeista vieta. Kitaip iki supūliavimo – vienas žingsnis, nes vaikai linkę kasytis, jų panagės niekada nebūna steriliai švarios, tad į žaizdeles greitai įnešama infekcija.

Žaizdeles pirmiausia nuplaukite, patepkite gydančia priemone, ir, jei yra galimybė, palikite gyti neuždengę pleistru. Netepkite nubrozdinimų ir žaizdelių bet kokiais po ranka pasitaikiusiais kremais, nes jie tik „užklijuos“ žaizdą ir trukdys jai gyti.

Skaudamas vietas laikykite švariai, kartkartėmis nuplaukite. Galite pašaldyti – tiks ir ledukai, iš šaukštas, palaikytas šaldytuve, ir vėsus drėgnas rankšluostis. Ypač šaltis padės, jei vaikas odą nusidegino prie laužo ar persikaitino saulėje.

Gyjant žaizdelėms reikėtų vengti karščio ir drėgmės, šiurkščių dirginančių drabužių, „griaužiančių“ lovatiesių.

Sprendimas: BIONECT® KREMAS

Profesionali pagalba odos sužeidimams

Bionect® kremas skirtas odos sudirginimui ir pažeidimui gydyti. Jis ypač tinka ūmioms žaizdoms, tokioms kaip nubrozdinimai, ar pirmo ir antro laipsnio nudegimams ir lėtinėms žaizdoms tepti. Preparato veiklioji medžiaga yra hialurono rūgštis, kuri stimuliuoja gijimo procesus, jie vyksta greičiau. Bionect® kremas skatina audinių regeneraciją, epidermio atsistatymą po sužeidimų, kraujagyslių ir jungiamojo audinio formavimąsi, stimuliuoja kolageno išsiskyrimą.

Hialurono rūgštis stiprina fibroblastų migraciją ir odos audinių formavimąsi, todėl žaizdoms gyjant nesusiformuoja randai. Bionect® kremas skatina esminius procesus, reikalingus žaizdų gijimui ir audinių regeneracijai. Produkto efektyvumas yra įrodytas klinikiniais tyrimais.

Ieškokite vaistinėse

Problema. Pasirūpiname pilvuku

Klaidingai manoma, kad virškinimas sutrinka išvykus tik į egzotinius kraštus. Iš tikrųjų virškinimas gali sutrikti bet kurioje vietoje, kuri nėra jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta. Tai paaiškinama skirtinga įvairių vietovių mikrobiologine ekosistema. Net jei mama žindo, o kūdikis negauna papildomo maisto, jis kelionėje pajus maisto pokyčius, nes mama valgys ne tai, ką namie. Esame imlesni svetur gyvuojantiems mikrobams nei vietiniai gyventojai, kurie dažnai susidurdami ilgainiui išvysto atsparumą „saviems“ mikrobams. Mes irgi esame atsparūs saviems mikrobams, tačiau jei į Lietuvą atvyko žmogus iš svetur, tikėtina, kad viešnagės metu jam gali sutrikti virškinimas, nors Lietuva laikoma saugaus vandens ir saugaus maisto šalimi.

Vasarą pravartu su savimi turėti gerųjų bakterijų (probiotikų), tinkančių jūsų vaikui pagal amžių. Vaikų virškinamasis traktas dar nebrandus, todėl jie gali pradėti viduriuoti nuo mažiau pažįstamo maisto, suvalgę daugiau vaisių ar uogų, ilgiau pabuvę saulėje.

Įrodyta, kad probiotikai padeda esant bet kokiam bakteriniam ir virusiniam viduriavimui, būklė kur kas pagerėja, o viduriavimo laikas sutrumpėja. Medikai pataria profilaktiškai vartoti gerųjų bakterijų 2 savaites iki atostogų ir jų metu.

Sprendimas: COMPLIFLORA

Gerųjų bakterijų kompleksas, maisto papildas

COMPLIFLORA BABY DROPS (5 ml) – mažyliams. Kai vaikutis viduriuoja ar jo viduriai užkietėję, kai nustatyta alergija, nusilpo imunitetas, taip pat po gydymo antibiotikais dažnai prireikia gerųjų bakterijų normaliai mikrobiotos būklei palaikyti.

COMPLIFLORA BABY DROPS preparatas unikalus dėl formulės „du viename“, nes sudėtyje yra dviejų rūšių gerųjų bakterijų – Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC53103) ir Bifidobacterium lactis (BS01). COMPLIFLORA BABY DROPS pagamintas aliejaus pagrindu. Augalinės kilmės medžiagos suteikia malonų skonį, nereikalauja specialių laikymo sąlygų. Preparate nėra gliuteno, laktozės, konservantų, dažiklių.

COMPLIFLORA FAMILY+ (10 paketėlių) visai šeimai. Tai gerųjų bakterijų ir mieliagrybių
kompleksas kurio formulė „keturi viename“ (sudėtyje yra net 4 rūšių gerųjų bakterijų).

Ieškokite vaistinėse

 

Problema. Mažiname niežulį po įkandimų

Jei jau sukando uodai, svarbiausia, kad vaikas kuo mažiau kasytųsi. Vieni vaikai daugiau jautresni, kiti – mažiau, tad ne visiems vienodos įgėlimų pasekmės ir nevienodas odoje atsiradęs niežulio pojūtis. Kai kuriems gali ir visai neniežėti uodui įgėlus. Tačiau, pradėjus kasyti uodo įkąstą vietą, niežėjimas vis didėja. Blogiausia, kad į  nukasytą vietą patenka bakterijų, kurios daugindamosi gali sukelti uždegimą. Todėl patartina namų vaistinėlėje turėti niežulį mažinančios priemonės. Ji bus pirmoji pagalba įgėlus uodui, malšinant niežulį. Kai neniežės, vaikas nesikasys, uždegimas (jei vaikas nealergiškas) įgėlimo vietoje greitai praeis.

Stenkitės užimti vaiką veikla, kai reikia sukaupti dėmesį, kad mažiau kasytųsi. Kasoma oda tik dar labiau susierzina. Energingai kasant odos paviršius pažeidžiamas, įnešama infekcija. Nukasytos vietos gali net supūliuoti.

Ant uodų įkandimo vietų, jei jos tinsta ir niežti, galima dėti šaltus kompresus. Tinimą mažina ir ledukai ar bet koks šaldytuve palaikytas indas, stalo įrankis (kad ir paprasčiausias šaukštas).

Reikėtų vengti karščio ir drėgmės, šiurkščių dirginančių drabužių, lovatiesių, geriau, kai sugeltos vietos yra atviros.

Kai nebuvo šiuolaikiškų priemonių, mažinančių niežulį, uodo įkandimo vietą buvo patariama tepti žaliu svogūnu, česnaku. Liaudyje šios priemonės buvo naudojamos daugiau dėl dezinfekcijos.

Sprendimas: AFTERBITE KIDS

Raminamasis kremas po įkandimo

Raminamasis pieštukas – specialiai sukurtas vaikams, todėl tinka ir patiems  pažiausiems. Pieštuko sudėtyje yra alavijų, arbatmedžių aliejaus ir sodos.
AFTERBITE KIDS nedirgina odos, veikia švelniai, bet veiksmingai: per trumpą laiką
pašalina įkandimų ar įgėlimų sukeltą skausmą, niežėjimą.
Ieškokite vaistinėse arba www.vaistas.lt

after-bite-kids

Problema. Problema. Saugome nuo užkrato

Kiek kartų girdėjote, kad perdėta švara „išėjo iš mados“, o supermamytės, kurios nupurškinėja paviršius dezinfekuojančiu skysčiu, – pernelyg uolios. Tačiau atostogos yra išimtis, o ypač šiemet, kai ir vėl atostogausime su COVID-19 šalimais. Vykstant su mažu vaiku į sodybą ar šiaip į svetimą vietą, ne pro šalį turėti dezinfekuojamojo skysčio. Dauguma esame įsigiję spiritinio dezinfekcinio skysčio, bet jis per agresyvus vaikų odelei, tad paviršius galite nupurškinėti spiritiniu dezinfektantu, o vaiko rankytėms, kūnui įsigykite švelnesnio (bet ne mažiau veiksmingo) dezinfekcinio skysčio.

Užkratus mes pasigauname ne tik įkvėpdami oro lašiniu būdu, bet ir liesdamiesi prie užkrėstų paviršių. Niekada nežinosite, kas prieš jus lankėsi tualete, kas sėdėjo kavinėje prie staliuko, kur dabar spalvina jūsų mažylis. Visada nešiokitės švaraus vandens buteliuką ar dezinfekuojamojo skysčio, rankas per atostogas plaukite keliskart dažniau nei paprastai. Visada su savimi turėkite ir drėgnų servetėlių.

Sprendimas: AQUAINT

100 % natūralus, vandens ir hipochloro rūgšties pagrindu pagamintas skystis, skirtas rankų, odos, burnos bei kitų paviršių, kurie turi sąlytį su odą, valymui ir priežiūrai Sunaikina 99,9 % bakterijų per kelias sekundes!
AQUAINT BABY sudėtyje yra vanduo ir natūrali hipochloro rūgštis. Papurškus nereikia laukti, nušluostyti ar nuplauti, lieka tik vanduo. Saugu naudoti ant kūno (nuo gimimo),
ant įvairių paviršių, ant daiktų, kurie turi kontaktą su burna. Idealiai tinka buteliukams, čiulptukams, dantų šepetukams. Nereikia praskiesti. Sudėtyje nėra alkoholio, kenksmingų cheminių medžiagų, konservantų bei kvapiųjų medžiagų.

500 ml arba 50 ml
Ieškokite vaistinėse

Problema. Palengviname slogą

Iki mokyklos sloga yra dažniausia vaikų liga. Nenustebkite, jeigu vaikas pradės sloguoti per atostogas.

Sloga vaikai lengvai suserga, jei iš šilto lauko ateina į aktyviai kondicionuojamas patalpas, todėl nemažai vaikų sloga serga ir vasarą.

Slogą skatina skersvėjis. Manoma, kad skersvėjis veikia nosies gleivinę, ji tarytum pamiršta gintis. Tada susilpnėja kraujotaka ir nosies gleivinės plaukelių judėjimas, o virusams susidaro palankios sąlygos įsikurdinti nosiaryklėje ir daugintis. Vasarą į nosį patenka įvairiausių augalų žiedadulkių, „paprastų“ dulkių, todėl vaiko nosis gali užsikimšti ir dėl alergijos.

Plaukite vaikui nosį specialiu sūraus vandens purškalu. Tai ne tik pagalbinė priemonė jau sergantiems,
bet ir gera profilaktika. Sausoje nosyje ligų sukėlėjai dauginasi greičiau, todėl labai svarbu turint „sausos nosies“ sindromą, drėkinti ją. Vasarą nosies gleivinė ypač greitai džiūsta. Sūrus vanduo lengvai prasiskverbia į gleivinę, išvalo pluteles, sudžiūvusias gleives, nusilupusio epitelio atplaišas.
Jeigu vaikui gydytoja skiria vaistų nuo alerginės slogos ar peršalus, tai juos geriau lašinti ar purkšti išplovus nosį, nes vaistai patenka ant jau švarios gleivinės. Himalajų druskoje yra daugiau kalio, todėl skirtingai nei jūros vandenys, kuriuose dominuoja natris, tirpalai su Himalajų druska nedžiovina
gleivinės

Sprendimas:RHINOLAYA PROTECT

Nosies purškalas alergenų pažeistai nosies gleivinei

„Rhinolaya Protect“ – izotoninis Himalajų druskos nosies purškalas su manganu, vaistine
sabadile ir valgomuoju svogūnu. Sudėtyje esančios medžiagos gerai žinomos homeopatijoje dėl jų naudos alergijos atvejais. Kūdikiams nuo 1 mėnesio, vaikams,
suaugusiesiems, nėščiosioms ir maitinančioms mamoms.

Be konservantų.

Ieškokite vaistinėse

 

Problema. Stebime, ką valgo, kad nesuviduriuotų

Kodėl vaikui per atostogas gali suskausti pilvą? Atmetus itin retus „ūmaus pilvo“ atvejus, dažniausiai pilvukus skauda dėl šių priežasčių:

Užkietėja viduriai, nes vaikui sunku pasituštinti svetimoje vietoje.

Vaikas valgo ne tai ir ne tiek, ką namie. Tarkime, vietoje 1 porcijos ledų, kas leidžiama namuose, jis suvalgo 5. Kavinėje vaikui užsakome ne sriubos ar košės, o picą, gruzdintų bulvyčių.

Vaikui duodame valgyti čia pat, turgelyje nupirktų ir nenuplautų vaisių ir uogų.

Užkandame atsisėdę ant suoliuko, pamiršę apie rankų higieną,

Rizikos grupė yra visi vaikai iki 6 metų dėl jų noro viską čiupinėti ir pažinti pasaulį ragaujant.

Kaip saugiai maitintis kelionėse? Pagrindinė taisyklė yra: „Atskirk, išvirk, iškepk, nulupk arba pamiršk“. Jei gaminate maistą patys, nepamirškite, kad žalia mėsa ir žuvis turi būti atskirta nuo daržovių, nuo pagaminto maisto. Gerai išvirkite ir iškepkite mėsą ir žuvį. Nuplaukite ir nulupkite visus vaisius ir daržoves, kuriuos valgote.

Ruošdamiesi į atostogas su mažais vaikais, įsidėkite vaistų nuo pilvo „reikalų“ – miltelių geriamiesiems rehidraciniams tirpalams gaminti, vaistukų nuo pilvo pūtimo.

Sprendimas. CATIDRAL

Milteliai geriamajai suspensijai ruošti, naudojami esant ūminiam ar lėtiniam  viduriavimui ir su virškinimo trakto ligomis susijusiems skausmingiems simptomams.

1 prepratas veikia kaip 2:

Sumažina viduriavimą (diosmektitas)

Atkuria druskų ir skysčių pusiausvyrą (elektrolitai ir gliukozė)

Kūdikiams nuo 1 mėnesio, vaikams ir suaugusiesiems.
Malonaus vanilės skonio.

Ieškokite vaistinėse

 

Problema. Globojame odelę po maudynių

Dauguma vaikų mėgsta maudynes – tiek gamtos vandens telkiniuose, tiek baseinuose. Tačiau sūrus jūros ir chloruotas baseino vanduo dirgina odą, po maudynių gali atsirasti šerpetojančių, paraudusių vietų. Vaiką po bet kokių maudynių patariama nuprausti po dušu, odą patepti gijimą skatinančia priemone.

Maudynių trukmė priklauso nuo vaiko amžiaus ir vandens temperatūros. Darželinukams jūros vandenyje maudytis patartina ne ilgiau kaip 20 min., optimali maudymosi trukmė – 10 min. Ežero vandenyje galima maudytis kiek ilgiau. Upėje vanduo būna šalčiausias, todėl maudynės neturėtų užtrukti. Kūdikių maudynėms pakaks 3 minučių. Jei norite, kad vaikutis pasipliuškentų ilgiau, nusineškite nedidelį pripučiamą baseinėlį, pripilkite jį ežero ar upės vandens, šiek tiek palūkėkite, kol vanduo sušils saulės spinduliuose, ir leiskite mažajam saugiai mėgautis vasaros malonumais.

Eidami į paplūdimį su vaikais, pasiimkite keletą didelių rankšluosčių, nes po kiekvieno pasimaudymo norėsis vaikutį susukti į sausą rankšluostį.

Problema. Drėkiname išsausėjusią odelę

Odai kenksmingas tiek ilgalaikis kepinimasis, tiek intensyvus vienkartinis nudegimas. Padauginus saulės, oda parausta, „dega“, patinsta, nemalonu ją liesti, gali atsirasti pūslių. Vaikas gali skųstis, kad skauda galvą, krečia šaltis. Beje, saulės nudegimai pasimato ne iš karto. Tik po 3–6 valandų oda sureaguoja į gautą spindulių dozę, todėl būnant paplūdimyje net sunku suprasti, ar vaikui saulės jau per daug, ar dar ne.

Kaip padėti „perdegusiam“ vaikui? Duokite gerti kambario temperatūros vandens, pažeistas vietas vėsinkite (pvz., uždėkite vėsiame vandenyje suvilgytą rankšluostį), būtinai pamaitinkite ir nuraminkite odą drėkinančiu emolientu.

Emolientas drėkina ir vėsina įkaitusią odą, sudaro apsauginę plėvelę, mažina uždegimą, vaikui suteikdami patogumo jausmą. Juk nudegusią odelę dažniausiai niežti, tempia. Net jeigu saulė ir nepakenkė, vakare kūną vis tiek reikėtų patepti drėkinančiomis priemonėmis, nes saulė, vanduo ir smėlis labai sausina.

Sprendimas: A-DERMA DERMALIBOUR+

Apsauginis, barjerinis kremas

Indikacijos: Dermalibour+ BARRIER apsauginis kremas stiprina odos natūralią barjerinę funkciją ir padeda saugoti odą nuo sudirgimų, kuriuos sukelia:
Klimatas (vėjas ir šaltis)
Vanduo (jūra ir baseino vanduo)
Fiziniai agresoriai (kasymasis, trynimas)
Dirginantys metalai
Cheminiai agresoriai (detergentai, namų valymo priemonės)
Rezultatai: Dėl „antros odos“ efekto DERMALIBOUR+ BARRIER kremas apsaugo odą nuo išorinių dirgiklių, padeda atkurti epidermį ir išvalo sudirgusią odą. Oda nuraminta, atgauna komforto jausmą ir elastingumą.
Naudojimas: tepti 1–2 kartus per dieną vietas, kurioms reikia apsaugos.
Vandeniui atsparus. Formulė tinkama naudoti net ir jautriai naujagimių atopinei odai.
Ieškokite vaistinėse

 

Problema. Drėkiname išsausėjusią odelę

Odai kenksmingas tiek ilgalaikis kepinimasis, tiek intensyvus vienkartinis nudegimas. Padauginus saulės, oda parausta, „dega“, patinsta, nemalonu ją liesti, gali atsirasti pūslių. Vaikas gali skųstis, kad skauda galvą, krečia šaltis. Beje, saulės nudegimai pasimato ne iš karto. Tik po 3–6 valandų oda sureaguoja į gautą spindulių dozę, todėl būnant paplūdimyje net sunku suprasti, ar vaikui saulės jau per daug, ar dar ne.

Kaip padėti „perdegusiam“ vaikui? Duokite gerti kambario temperatūros vandens, pažeistas vietas vėsinkite (pvz., uždėkite vėsiame vandenyje suvilgytą rankšluostį), būtinai pamaitinkite ir nuraminkite odą drėkinančiu emolientu.

Emolientas drėkina ir vėsina įkaitusią odą, sudaro apsauginę plėvelę, mažina uždegimą, vaikui suteikdami patogumo jausmą. Juk nudegusią odelę dažniausiai niežti, tempia. Net jeigu saulė ir nepakenkė, vakare kūną vis tiek reikėtų patepti drėkinančiomis priemonėmis, nes saulė, vanduo ir smėlis labai sausina.

Sprendimas: A-DERMA EXOMEGA CONTROL

Purškiamas veido ir kūno emolientas

Švelnus emolientas, skirtas sausos, niežtinčios, atopinės veido ir kūno odos priežiūrai. Galima naudoti nuo gimimo. Apsaugo nuo sudirgimų, kurie pasireiškia išsausėjus odai. Naudojant vos vieną kartą per dieną, efektas išlieka iki 48 valandų* Itin patogus naudoti – galima purkšti net ir apvertus dangteliu žemyn, todėl lengva pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Greitai susigeria.
Šis emolentas Europos dermatologijos forume gavo EMOLIENT PLUS pripažinimą, kaip aukštesnės kategorijos emolientas, užtikrinantis dar didesnį veiksmingumą.
A-Derma produktų pagrindinis ingredientas yra natūralios kilmės visiškai  ealergizuojančios Rhealba® avižos, kurių jauni daigai auginami ekologiniuose ūkiuose.
Naudojimas. Purkškite 15 cm atstumu nuo odos ir paskirstykite švelniais judesiais, kol visiškai įsigers. Saugokite, kad nepatektų į akis. Jei naudojate veidui, –purkškite ant rankų ir tuomet paskirstykite ant veido.
Tinka kūdikiams nuo gimimo, vaikams ir suaugusiesiems.
* Klinikinis tolerancijos ir veiksmingumo tyrimas, atliktas 21 tiriamajam, purškiant vieną kartą per dieną.
Ieškokite vaistinėse

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 + = trylika

Kitos temos: