Ką tėveliai turėtų žinoti apie naujagimio fotosesiją ir kaip jai pasiruošti

kūdikis

FotoDoRoVė

Naujagimiai fotografuojami, kol dar jiems nėra dviejų savaičių, geriausia, kai jie būna 6–12 dienų.

Tad fotosesiją reikėtų planuotis dar nėštumo laikotarpiu, susitarti su fotografu dėl fotosesijos datos. Žinoma, esant reikalui, gimus naujagimiui, ji gali būti koreguojama.

Fotosesija gali užtrukti 2–4 val., nes didelę dalį užima naujagimio, migdymas, raminimas, maitinimas, tad, tėveliai, turėkite kantrybės.

Jeigu fotosesija vyksta fotostudijoje ir dalyvauja broliai ar sesės, geriau atsineškite jų mėgstamus žaislų, užkąsti, kad laikas neprailgtų.

Daugelis tėvelių atvyksta jau pamaitinę naujagimį namuose, vis dėlto geriausia pamaitinti atvykus, tada naujagimis būna sotus, užmiega ir galime pradėti.

Fotosesija galima tiek namuose, tiek fotostudijoje ar net gamtoje. Tačiau tėveliai turėtų žinoti, kad vykdama į namus fotografė pasiims tik vieną-kitą rekvizitą, o fotostudijoje didesnis atributikos, krepšelių pasirinkimas ir t.t. Kadangi naujagimiai nenuspėjami, įvairi atributika gelbsti, kai fotosesija vyksta ne pagal planą.

Atvykdami į studiją, aprenkite naujagimį laisvesniais drabužiais. Prieš fotografuojant, jį teks nurengti, tad jeigu naujagimis bus užmigęs ir aprengtas sunkiai nurengiamais drabužėliais, jis išsibudins.

Aptarkite fotosesiją su fotografe, kiek užtruks, kaip viskas vyksta, užduokite jums svarbius klausimus, kad maždaug žinotumėte, ko tikėtis ir ramiau jaustumėtės per pačią fotosesiją. Labai svarbu, kad tėveliai pasitikėtų fotografe.

Fotosesijoje dalyvaujant šeimos nariams, tėveliams, vyresniems vaikams, labai svarbu suderinti aprangą. Apie tai galite pasitarti su fotografe, atsiųsti šeimos nuotraukų prieš fotosesiją ar pasiimti keletą drabužių variantų su savimi.

Atsipalaiduokite ir džiaukitės fotosesija!

Patarė fotografė Dovilė Babraitytė, FotoDoRoVė

mamoszurnalas.lt_630x400

Related Posts

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − septyni =

Kitos temos: