Fotosesija gamtoje gali pranokti studijinę. Pataria Dobiliuko Foto

Asta Gindrėnė

Asta Gindrėnė

Konsultuoja fotografė Asta Gindrėnė, Dobiliuko Foto

Fotografuotis gamtoje yra ne tik saugu, bet ir puiki galimybė smagiai praleisti laiką, turėti nuostabių atsiminimų ir akimirkų į šeimos albumą.

Juk Lietuvoje tiek daug miškų, ežerų, parkų, takų ir įvairiausių gamtos kampelių.

Gamtoje daug erdvės ir ploto

Gamtoje tikrai verta fotografuotis, kadangi yra daug erdvės ir ploto, niekas nevaržo, neįpareigoja, akys raibsta nuo garsų ir spalvų, žmonėms kur kas lengviau atsipalaiduoti ir būti savimi.

Nuotraukose – laisvė ir pagautos tikros akimirkos

Vaikai gamtoje kaip reikiant įsišėlsta, dūksta, patiria įvairiausių nuotykių ir atradimų, nevargina šabloninis pozavimas, žiūrėjimas į objektyvą. Dažnai žmonės taip atsipalaiduoja, kad pamiršta, jog atėjo į fotosesiją. Fotografui vienas malonumas pagauti natūralias akimirkas ir emocijas, kadangi gamta retai kada žmones palieka abejingus, o tai labai atsispindi ir pačiose nuotraukose, persmelktose juoku, apkabinimais, pirmų kartų šypsenomis, tėčių šėlionėmis su mažaisiais ar netikėtai išsitepusiais mažųjų batais.

Puikus vakaro praleidimas

Fotosesija gamtoje – puikus šeimos vakaro ar popietės praleidimo būdas. Ne tik atitrūksite nuo rutinos, gausite gurkšnį gryno oro, kuris leis pamiršti dienos rūpesčius, bet ir pabūsite su visa šeima, pasisemdami geros energijos visai savaitei, pažindami gražių ir galbūt dar neatrastų vietų.

Augintiniai

Jei šeima turi augintinių, fotosesija gamtoje – ideali vieta, kur visa šeima ir augintinis gali pašėlti. Augintiniai visada į šeimų fotosesijas įneša labai daug teigiamų emocijų ir gyvasties, nuotykių ir judesio.

Daug veiklos

Gamtoje visada daug veiklos mažiesiems, todėl retai būna nuobodu. Kankorėžiai, kuriuos norisi surinkti, akmenukai, kuriuos gera mėtyti į vandenį, gėlės, kurias reikia ir uostyti, ir skinti, įvairiausi ant tako pasitaikantys pagaliukai, kuriuos sunku apeiti.

Galima fotografuoti įvairiausia tematika

Gamta dėkinga dėl savo grožio, tad galima įamžinti ir šeimos vakarą, ir pirmojo torto valgymą, ir užgimusią gyvybę po širdim, ir šeimos iškylą ar šventę, gražiausias akimirkas su seneliais.

Dobiliuko Foto

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


keturi − = 2

Kitos temos: