Per nėštumo fotosesiją visos gali pabūti karalienėmis, svarbu turėti karališką suknelę

Lilija Sarma

Kviečiame susipažinti su diplomuota siuvėja ir konstruktore-sukirpėja Lilija Packevič (32 m.). Ji feisbuko ir instagramo platformose žinoma pseudonimu Lilija Sarma. Lilija pasirinko įdomią veiklos sritį – ji yra suknelių kūrėja fotosesijoms.

2 vaikučių mama gyvena Klaipėdoje.

Vaikystės svajonės pildosi

Lilija vaikystėje svajojo kurti sukneles. Kelias to link buvo vingiuotas. Prieš tai dirbo skirtingus darbus, kurie buvo nesusiję nei su svajonėmis, nei su nusipiešta gražia ateitimi. Tačiau atėjus 30-ajam gimtadieniui Lilija nusprendė dėl savo vidinės ramybės svajonę išsipildyti. Taip šis gimtadienis tapo lūžio tašku, ir dabar Lilija yra diplomuota siuvėja ir konstruktorė-sukirpėja, kurios suknelėmis moterys puošiasi per fotosesijas.

Pirmoji suknelė fotosesijai

Lilija puikiai prisimena tą dieną, kai kreipėsi fotografė ir paprašė pasiūti suknelę fotosesijoms. Nuo tos suknelės prasidėjo naujas gyvenimo etapas. Išbandžiusi tokį suknelių siuvimą, kuris pritaikytas fotosesijoms (ypač besilaukiančioms mamoms), Lilija paprasčiausiai nebegalėjo sustoti! Norėjosi, kad nėštukės per fotosesijas apsirengtų kažką neįprasto, nekasdieniško, pasijustų tikromis karalienėmis. Žiūrint iš praktinės pusės, – labai sunku rasti kažką puošnaus ir tobulo vienam kartui, ypač laukiantis. O juk būsima mama per fotosesiją turi jaustis ir atrodyti tobulai.

Taip Lilijos pomėgis virto maloniu darbu, iš kurio atsirado idėja savo pasiūtas sukneles nuomoti ir leisti fotosesijos metu dėvėti visoms nėštukėms visoje Lietuvoje. Šiuo metu suknelės yra nuomojamos bei siuvamos fotografams pagal užsakymus.

Kaip gimsta modeliai

Suknelių modeliai gimsta įkvėpti draugų, šeimos, fotografų, klientų norų. Suknelės vizijos kūrimas – turbūt pats maloniausias etapas prieš pradedant siūti.

Kokia suknelė labiausiai įsiminė pačiai Lilijai? „Kiekviena nauja. Daugiausia sentimentų kelia tos, kurios yra siuvinėtos rankomis. Tokios suknelės reikalauja daug atidumo ir kruopštumo. Malonu, kai reikia rankomis dėlioti ir prisiūti kiekvieną mažą detalę“.

Šiuo metu Lilijos favoritė yra paskutinė siūta žalios/chaki spalvos suknelė karališku pavadinimu „Miško karalienė“.

Nesistebėkite, jei kažkur jau esate matę šias sukneles. Jos ne kartą jau puošė „Mamos žurnalo“ puslapiuose pasirodžiusias mamas. Lilija mielai dalinasi jomis paremdama gražius projektus ir idėjas.

 Lilijos patarimai nėštukei, kuri ruošiasi savo pilvelio fotosesijai

Fotosesiją siūlau atlikti 6–8 mėnesiais, kai pilvukas jau matyti, bet būsimos mamytės savijauta yra puiki ir nesijaučia paskutinio mėnesio sunkumo.

Klaidingai galvojama, kad laisvai krentantis, figūros neformuojantis drabužis tinkamesnis nėštumo fotosesijai nei linijas pabrėžiantis. Tai visiškas mitas. Labai svarbu išryškinti gražiausias kūno formas, ypač nugaros linkį, paryškinti krūtinę, pilvelį.

Nepamirškite savo aprangos aptarti su fotografu. Tobulai nuotraukai reikia ne tik suknelės, bet kad viskas derėtų tarpusavyje – vieta, spalvos, stilistika.

Kiekvienai besilaukiančiai mamai linkiu sklandaus ir lengvo laukimo. Mokėkite džiaugtis šiuo momentu ir sukurkite pačius gražiausius vaikelio laukimo prisiminimus.

Simona Juodsnukienė

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + šeši =

Kitos temos: