Viršelio mergina, viena iš pusės milijono, arba – kaip mus susirado 2021 metų nėštukė

Kai rinkome viršelio kadrą 2021 metų žurnalo „Neštukė“ numeriui, fotobanke „Shutterstock“ paieškoje su raktiniais žodžiais „pregnant woman“ (nėščia moteris) gavome 606,253 nuotraukų pasiūlymus. Žinoma, mes tiek nuotraukų neperžiūrėjome, bet keletą tūkstančių – tikrai taip.

Nugalėjo kadras, kurio herojė mums buvo tauraus, dvasingo, elegantiško nėštumo simboliu. Kas ta nėštukė, kurią pasirinkome, mes, savaime aišku, net neįsivaizdavome. Ir štai, prieš kelias savaites į „Mamos žurnalo“ instagramą atėjo žinutė. „Esu jūsų žurnalo viršelio mergina“.

Paprašėme Julijos papasakoti apie šį jos ir mūsų bendrą nuotykį.

***

Sveiki! Mano vardas Julija Ter-Saakova. Man 34 metai. Pastojau 2019 metų kovo pabaigoje. Nėštumas buvo labai lauktas. Nerimavau, pasidariau nėštumo testą ir, nežiūrėdama į rezultatą, padovanojau savo vyrui. Jis pakėlė akis ir pasakė, kad testas teigiamas. Taip atsitinka: vyras praneša žmonai apie nėštumą, o ne atvirkščiai.Šią fotosesiją padariau sau, šiam nuostabiam laikui atminti. Mane fotografavo du garsūs fotografai – vyras ir žmona. Paprastai jie nesiima nėščių moterų fotografavimo, tačiau atėjo į susitikimą su manimi. Ir, kaip paaiškėjo, ne veltui!

Fotografai įkėlė keletą mano nuotraukų į tarptautinį fotobanką. Tai, kad mano nuotrauka pateko į žurnalo viršelį, buvo neįtikėtina staigmena. Aš niekada apie tai nebūčiau sužinojusi, juk jūsų žurnalas neparduodamas toje šalyje, kurioje gyvenu. Turiu draugę iš Vilniaus, ji atsitiktinai parduotuvėje pamatė „Nėštukės“ viršelį, nufotografavo ir atsiuntė man. Iš pradžių negalėjau patikėti, kad tai tikrai aš – europinio žurnalo viršelyje. Nuostabūs jausmai! Svarbiausia: neseniai buvau sugalvojusi norą – išgarsėti visame pasaulyje. Ir štai, svajonė pradeda pildytis! Aš tikiu stebuklais ir kad mintys yra materialios. Nuotrauka jūsų žurnalo viršelyje yra to įrodymas.

Nuotraukoje laukiuosi dukters Evos, ji gimė 2019 m. gruodžio 5 d., ir tai buvo geriausia diena mano gyvenime, prisimenu kiekvieną sekundę.Nėštumas klostėsi gerai, jaučiausi puikiai, daug keliavau, todėl dukra dar prieš gimdama aplankė daugybę gražių miestų ir šalių. Su vyru važiavome automobiliu po Europą: Rusiją, Baltarusiją, Lenkiją, Slovakiją, Vengriją, Serbiją, Juodkalniją. Ten kurį laiką ilsėjomės prie jūros ir važiavome toliau: Kroatija, Austrija, Slovėnija, Vokietija. Taip pat nėštumo metu skridome į Armėniją.Prieš nėštumą dirbau versle ir vadyboje, o kai supratau, kad laukiuosi dukters, pasinėriau į psichologiją, pradėjau skaityti straipsnius, ir paaiškėjo, kad radau savo pašaukimą. Įgijau antrąjį psichologės ir asmenybės trenerės išsilavinimą. Asmenybės treneris yra specialistas, kuris per vieną konsultacijos valandą gali atverti žmoguje didžiulius išteklius ir suteikti  motyvaciją siekti didelių dalykų. Psichologas nepadės per vieną konsultaciją, būtinas sudėtingas gilus darbas, tačiau rezultatas irgi yra puikus!Džiaugiuosi, kad pakeičiau profesiją ir dabar padedu žmonėms. Be to, esu asociacijos, padedančios moterims sunkiose gyvenimo situacijose, narė, patariu kaip psichologė, padedu susivokti, rasti jėgų ir išteklių. Tai man suteikia energijos.

Ar įmanoma sklandžiai derinti motinystę ir mėgstamą veiklą? Tai įmanoma ir net būtina! Kai pagimdžiau Evą, studijavau institute ir konsultavau kaip psichologė. Motinystės atostogose esančiai moteriai labai svarbu neprarasti savęs. Raskite laiko sau, atsipalaiduokite, darykite tai, kas jums patinka. Kai mama laiminga, laiminga visa šeima, o pirmiausia – vaikas. Prašyti pagalbos nėra nieko gėdingo – iš savo vyro, savo ar jo tėvų, samdant pagalbininkus. Svarbu būti gyvenimo tėkmėje.

Visoms moterims linkiu lengvo nėštumo ir įdomios motinystės!Ačiū, kad pasirinkote mano nuotrauką viršeliui. Mane rasite Instagram @ter_saakova

Visus „Nėštukės“ žurnalus rasite parduotuve.mamoszurnalas.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + = penki

Kitos temos: