Dienos pradžioje intuityviai išsitraukite vieną motyvacinę kortelę ir užburkite save sėkmei

Iliustratorė ir kortelių kūrėja LIna

Šios dienos mintimis aš kuriu savo rytojų. Begalė nesąmoningų, dažnai ir negatyvių minčių mūsų galvose pralekia kiekvieną dieną. Negaliu, nesugebėsiu, ne man, tikriausiai nepavyks. Bet juk norėtume savo rytojų kurti visai kitais sakiniais.

Dideli pokyčiai prasideda nuo mažų žingsnelių. Ir tikrai kiekvienas mūsų turime laiko vienai šviesiai minčiai dienoje. Sąmoningai pasirinkta mintis, kurią kartojame siekiant įtakoti pasąmonę, yra vadinama afirmacija.

Esu iliustratorė, kortelių kūrėja ir būtent nuo afirmacijų kortelių moterims prasidėjo ši istorija. Mūsų kūnas kiekvieną mūsų mintį išgyvena čia ir dabar, išskiria atitinkamus hormonus, tad, galvodamos apie praeities negandas arba besibaimindamos dėl ateities, priverčiame savo kūną išgyventi stresą šiuo metu. Jeigu tai taip stipriai mus veikia fiziškai, galime sąmoningai išgyventi meilę, gausą, laimę, ramybę jau dabar.

Norime didelių pokyčių, bet bijome kelio, kurį manome teks įveikti, o juk ir ilgiausia kelionė prasideda nuo mažų dalykų.

Rekomendacija: dienos pradžioje intuityviai išsitraukite vieną kortelę. Perskaitykite, įsižiūrėkite į paveikslėlį, pajauskite, kokią emociją jums tai kelia. Išgyvenkite šį teiginį sakant jį garsiai, taip, lyg tai jau yra jūsų gyvenime. Pasidėkite kortelę jums dažnai matomoje vietoje ir kartokite sau šį teiginį tiek kartų, kiek tai yra malonu.

Prieš ketverius metus, gimus dukrytei, intuityviai jaučiau, kad motinystė gali ir turi būti kitokia, nei man auginant pirmagimį. Sutikau nuostabią moterį, Laura Oras Mamų Vedlė, kuri vedė emocinius paleidimus mamoms. Šie užsiėmimai padėjo man kitaip suvokti save, priimti motinystę ir įgalinti save šiame gyvenimo etape. Mes, mamos, tiek daug savęs atiduodame ir tai yra nuostabu, mūsų vaikams tikrai tai yra būtina. Besąlyginė meilė yra tai, ko jiems reikia. Bet, jeigu nepakrauname savęs, daliname iš tuščio. Kartu su Laura sukūrėme ir išleidome šviesos korteles mamoms: tai 54 priminimai, kad mama jau dabar yra nuostabi, kad meilė yra atsakymas į visus klausimus, o stebuklai slypi mažuose dalykuose.

Ir lygiai taip, kaip mums, suaugusiems (o gal net ir labiau), įkvepianti mintis, gera emocija, palaikymas yra reikalingi vaikams. Su džiaugsmu pristatau naujausią savo kūrinį: gerų emocijų kortelės vaikams, kurios padeda sukurti ir išlaikyti teigiamus mąstymo modelius. Tai 24 kortelės, skirtos vaikams nuo 3 iki 12 metų ir puikiai tinka advento kalendoriui. Kiekvieną dieną vaikas sulauks įkvepiančios žinutės nuo pandos, vilko, voverytės ar dramblio.
Galima traukti ryte, aptarti afirmaciją ir su gera nuotaika keliauti į darželį ar mokyklą. Pasiūlykite vaikui išsitraukti kortelę sudėtingoje situacijoje, gal žvėrelio žinutė padės jam nukreipti mintis. Kortelės tinka ir vakarui, aptariant dieną ir patirtus įspūdžius. Žvėrelių paveiksliukai puikiai tinka žaisti net ir šaradas. Kūrybingai žaiskite su vaikais, tai tikrai suteiks džiaugsmo ir pozityvo visai šeimai.

Visas korteles ir nemokamą spalvinimo knygelę vaikams rasite elektroninėje parduotuvėje: https://zemynosdovanos.lt/

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši − 4 =

Kitos temos: