Planuojate pradėti sportuoti? Jums pagelbės keli paprasti patarimai

Vertėtų išsikelti tikslus, kurie turėtų būti pakankamai realistiški

Apie sporto naudą kalbama tikrai nemažai. Reguliarus fizinis aktyvumas ne tik dailina kūno linijas, bet taip pat  gerina nuotaiką ir bendrą savijautą, didina ištvermę, stiprina imunitetą, ir t.t. Jei vis pasvarstote apie galimybę pradėti sportuoti, jums gali padėti keli paprasti patarimai, kurie leis pasiekti tikrai puikių rezultatų. Taigi, nuo ko pradėti?

Išsikelkite realistiškus tikslus

Pirmiausia vertėtų išsikelti tikslus, kurie turėtų būti pakankamai realistiški. Pavyzdžiui, galite išsikelti tikslą per mėnesį numesti kelis kilogramus, centimetru sumažinti kūno apimtis, ir t.t. Jei anksčiau nesportavote, gyvenimo būdo keitimas gali tapti nemenku iššūkiu, todėl link savo tikslo judėkite mažais, bet užtikrintais žingsneliais.

Sportą įtraukite į savo dienotvarkę

Laiko trūkumas yra viena dažniausių problemų, su kuria tenka susidurti kiekvienam mūsų. Vis dėlto, kai yra didelis noras, atsiranda ir galimybės, todėl pagalvokite, kada galite skirti laiko sportui, ir aktyvią veiklą įtraukite į savo reguliarią dienotvarkę.

Įsigykite sporto įrangos

Jei įsigysite tam tikros sporto įrangos, tikėtina, kad motyvacija pradėti sportuoti bus gerokai didesnė. Jei planuojate sportuoti namuose, puikiu pasirinkimu gali būti svareliai, gumos sportui, bėgimo takelis, ir t.t.

Pakoreguokite mitybą

Atminkite, kad sportas lemia tik 20 proc. sėkmės. Visa kita labai priklauso nuo jūsų mitybos, todėl vertėtų pakoreguoti savo kasdienį mitybos racioną, ir atsisakyti menkaverčių maisto produktų.

Stebėkite pasiektus rezultatus

Pavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų? Pasidžiaukite nedidelėmis pergalėmis. Galite save apdovanoti: įsigykite naujus sportinius batelius, sportinės įrangos ar gertuvę. Svarbiausia yra tai, kad pergalės „šventimas“ netaptų žingsniu atgal, todėl picų vakarėlis tikrai nėra pati geriausia mintis. Motyvuokite save judėti į priekį, ir jau labai greitai galėsite didžiuotis tikrai puikiais rezultatais.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + vienas =

Kitos temos: