Vienos fotosesijos istorija arba suomio dovana nėščiai žmonai – vilnietiškas fotonuotykis

Fotosesija vyko Kairėnuose, Vilniaus botanikos sode

Kai rinkome nuotraukas žurnalui „Nėštukė“ tiesiog mėgavomės, kokius aukso fondus yra sukūrusios lietuvės fotografės. O svarbiausia, kad bene už kiekvienos nuotraukos – istorija.

Šioje fotografės Gražinos Dzedziukevič (www.Sunnyhfoto.lt) nuotraukoje –  Paula Jutila (37 m.) iš Suomijos. Su vyru Jussi-Pekka Jutila (38 m.) augina 4 vaikus, kuriems dabar 6, 4, 2 ir 0,5 metų. Gausi šeimyna gyvena mažame Suomijos miestelyje Kauniainen, netoli Helsinkio.

Pradėjus lauktis 4 vaikelio, Paula ir Jussi nusprendė, kad nori trumpos kelionės tik dviese, be vaikų, skirti laiko tik sau. Tai buvo pirmoji jų kelionė be vaikų, skaičiuojant nuo pirmojo gimimo. Visur tuos metus keliaudavo su vaikais.

Kelionės kryptis besilaukiančiai Paulai turėjo būti vyro staigmena. Pora paliko vaikus prižiūrėti Paulos mamai ir leidosi į kelionę.

Iš pradžių Jussi rezervavo kelionę į Sopotą, bet kadangi ten buvo sudėtinga situacija dėl COVID-19, vyras nusprendė keliauti į Vilnių. O kodėl gi ne, nes Lietuvoje jie dar nebuvo buvę.

Vilniumi jie liko sužavėti, sako, kad būtinai nori sugrįžti su vaikais.

Paula kažkada buvo užsiminusi vyrui, kad norėtų surengti laukimosi fotosesiją. Jussi kelionės metu sugalvojo pasidomėti galimybėmis surengti tokią fotosesiją Vilniuje. Kadangi nieko čia nepažįsta, įvedė raktinius žodžius į guglą, ir rado Sunnypfoto.lt, fotografė būtent specializuojasi laukimosi fotosesijose.

Gražina prisimena: „Kalbėdama su Jussi supratau, kad Paula nieko nėra pasiruošusi ir nė nenutuokia, ką jos vyras rezga. Suorganizavau makiažo paslaugą bei aprangą. Paulai viskas buvo staigmena. Apie fotosesiją ji sužinojo tą pačią dieną, pusryčiaudama.

Fotosesija vyko Kairėnuose, Vilniaus botanikos sode. Pora atskrido penktadienį vakare, šeštadienį pažindinosi su Vilniaus senamiesčiu, sekmadienį vakare surengėme fotosesiją ir iš karto po jos aš juos nuvežiau tiesiai į oro uostą“.

Suomiai liko labai patenkinti paslaugumu, fotografės operatyvumu ir parašė būtinai paminėti straipsnyje Gražiną bei vizažo meistrę Liną (Green Make up Lina) bei padėkoti už nuostabų nuotykį.

O mes linkime jums tokio paties polėkio, ypač būsimiems tėčiams. Pažiūrėkite, kokia nuotraukoje laiminga Paula.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni + = 15

Kitos temos: