Fotosesija, kuri truko 2 metus

fotohappy

Aušrinė su Kipru leidosi į tikrą fotonuotykį

Fotografė Ramutė Žilionė (studija Foto Happy) žino, ką reiškia „ilga fotosesija“. Klientė Aušrinė Kurauskienė, pradėjusi lauktis, nutarė įamžinti, kaip paauga pilvukas kiekvieną mėnesį, o po to, gimus vaikučiui, – fotografuoti jį kas mėnesį.

Skaitykite apie šį fotonuotykį ir – o kodėl gi ne – patirkite tokį patį.

Žodis mamai Aušrai:

Esu Aušra, 34 metų dviejų vaikučių mama ir mylima Mariaus žmona. Auginame vyresnėlę Miglę ir mažąjį Kiprą.

Tokios fotosesijos norėjau jau senai, dar tada, kai nė nesilaukiau. Tiesiog man labai gražu augančio pilvelio įamžinimas. Buvome suplanavę 9 fotosesijas: nuo 12 nėštumo savaitės kas mėnesį. Bet sūnelis pas mus atėjo dviem savaitėmis anksčiau, todėl nėštumo metu buvo surengtos 8 fotosesijos.

Paskutinė fotosesija įvyko tuomet, kada ir buvo planuota, – 40 savaitę, tačiau jau ne su pilvuku, o su Kipru ant rankų!

Nutarėme, kad ir toliau fotografuosime Kiprą kas mėnesį. Planavome 12 fotosesijų, bet – tu planuoji, o Dievas juokias, tad iš 12 išėjo tik 7.

Pačią pirmųjų metų fotosesiją, jos idėją ir foną pasiūlė fotografė Ramutė. Nuotraukose matote pliušinį meškiną, jis tam, kad būtų matyti, kaip Kipras auga. Berniuką fotografavome nuogą, kad nuotraukos būtų vienodos. Juk kūdikiai greitai auga, o rasti vienodų skirtingų dydžių drabužėlių ne visada pavyksta.

Pirmos fotosesijos vyko sklandžiai, vėliau, kai Kipras jau pradėjo sėdėti, tekdavo paplušėti ne tik fotografei, mamai, bet ir sesei su tėčiu, kad tik ramiai pabūtų. Kartais neišvengdavome ir ašarų.

Jei klaustumėte, ar verta leistis į tokį fotonuotykį, atsakau – 100 procentų taip! Namie galime fiksuoti, kad ir kiekvieną dieną, tačiau profesionalios nuotraukos kalba pačios už save. Esu labai dėkinga fotografei Ramutei už įdėtą darbą.

Mano vyras, deja, priklauso tai kategorijai vyrų, kurie nemėgsta fotografuotis. Tad mano idėją palaiko tol, kol nėra į ją įtraukiamas. Bet labai gražiai paprašius sutinka įsiamžinti bent viename kadre.

Nėštumo fotosesija:

 

fotohappy

Kipro pirmųjų metų fotosesija:

 

fotohappy„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ vienas = 2

Kitos temos: