Redakcijos nėštukė Andželika: 6 nėštumo mėnesiai

Andželika (29 m.) su vyru Linu (31 m.) laukiasi pirmojo vaikelio

Tęsiame kelionę su redakcijos nėštuke Andželika. Tai jau ketvirtas susitikimas su ja.

Nėštumas – 24 savaitės

Andželika (29 m.) su vyru Linu (31 m.) laukiasi pirmojo vaikelio, gyvena Kaune. Linas – IT inžinierius, Andželika – rašytoja/redaktorė technologijų srityje.

Istorija apie cepelinus ir… bambą

Ar kada nors esate suvalgiusios tiek cepelinų, kad „atsirišo bamba“? Pamenu, man vaikystėje sakydavo, jog toks dalykas gali nutikti, kai labai sunkiai keli ar daug suvalgai. Nežinojau, kad taip gali nutikti ir nėštumo metu. O gal vis dėlto čia tie cepelinai kalti?

O buvo taip. Prieš keletą savaičių buvome pakviesti pas Lino tėtį cepelinų. Buvo maloni sekmadienio popietė, ir visi susėdę prie pietų stalo kirtome namų gamybos cepelinus. Suvalgiau nei daug, nei mažai – du vidutinio dydžio didžkukulius su mėsa. Tiesą pasakius, tiek suvalgydavau ir prieš nėštumą, tad nesijaučiau persistengusi ir prisikimšusi per daug.

Kai išėjome iš svečių, apėjome nedidelį ratuką aplink rajoną. Vaikščiojimas padeda virškinti, o ir Bruknę jau buvo laikas pavedžioti. Bevaikščiodama pajaučiau nemalonų tempimą bambos srityje, kuris, atrodo, tik stiprėjo. Iki kol grįžome namo, jausmas pasidarė gana intensyvus.

Per daug neišsigandau, nes jaučiau, kad kažkas vyksta ne pilvo viduje, o paviršiuje. Lyg tik po oda. Bandydama suprasti, kas vyksta, pažiūrėjau į veidrodį. Opa! Atsirišo bamba. Juokas juokais, bet bamboje tikrai atsirado guziukas. Po savaitės mano akušerė patvirtino mano spėjimus – gavau bambos išvaržą.

Gal ir ne pasaulio pabaiga, bet tai reiškė vieną dalyką – ji neišvengiamai didės pilvui augant. Norint kontroliuoti išvaržos didėjimą, turiu nustoti tampytis, kilnoti ir daryti mankštas. Operacija būtų galima tik po gimdymo, ir ji net nerekomenduojama, jei yra planuojamas antras nėštumas.

„Viso geriausio, mano numylėta joga“, – buvo pirma mintis, kilusi išgirdus šias žinias. Tikrai liūdnos naujienos, bet reikia susitelkti ties pagrindiniu dalyku – svarbiausia mažylės sveikata.

Pagaliau pamatysiu visus artimuosius

Kaip jau minėjau pirmame savo straipsnyje, aš augau Anglijoje. Beveik visa mano šeima gyvena ten, ir dėl sugriežtintų kelionių šiais neramiais pandemijos laikais ilgą laiką nepavyko visų aplankyti.

Tačiau trečiam trimestrui jau kvėpuojant man į nugarą, puikus metas aplankyti šeimą, kol dar galiu. Vėliau bus per didelis pilvas (ir per didelė rizika), o dar vėliau jau gims mažylė. Tad kada, jeigu ne dabar? Jau kitą savaitę mūsų laukia labai smagus savaitgalis – skrisime aplankyti mano tėvų ir kitų artimųjų, kurių jau nemačiau daugiau nei pusantrų metų.

Ilgai nebūsime, tik keletą dienų, per kurias reikės aplankyti visus. Žinoma, griežtai laikysimės visų saugumo patarimų bei taisyklių, kad išliktume sveiki. Tačiau laukiu, nesulaukiu. Kaip bus smagu visiems parodyti savo apvalainą pilvą.

Besiruošiant Kalėdoms ir motinystės atostogoms

Kai grįšime iš kelionės, bus likusios keletas savaičių iki mano motinytės atostogų pradžios. O dar po savaitės jau prasidės šventės. Kalėdinių dovanų sąrašas jau po truputį gimsta mintyse, bet dar toli gražu ne viskas suplanuota ir sugalvota. Norisi, kad visi gautų kažką, kas tikrai naudinga ir norima, bet sugalvoti tokias dovanas kiekvienais metais nėra lengva.

Kalėdos prabėgs ir ateis Naujieji metai. Nė nesumirksėsime, kaip jau sausis belsis į duris. Atrodo, švenčių laikotarpio visada taip laukiame, o jis prabėga mums nė nespėjus sureaguoti. Bet šie metai mūsų šeimai bus kitokie. Šie metai bus paskutiniai, kai šventes sutiksime tik dviese.

Keista pagalvojus, jog 2021-uosius pasitikau siekdama karjeros, o 2022-uosius pasitiksiu būdama (tiksliau, greitu metu tapsianti) mama. Milžiniškas pokytis, kuris ateis su savais iššūkiais ir laimėjimais. Bet, tiesą pasakius, jau laukiu nesulaukiu. Nors ir bijau, ir jaudinuosi, jau net naktimis sapnuoju, kaip mažos pėdutės įlekia ryte į miegamąjį, įsiropščia į lovą ir sutinka rytą mūsų glėbyje.

Iki susitikimo po mėnesio, smagių švenčių!

Andželika

Fotografė Švelnus vėjas

Makiažas Agnė Tumpienė make up artist

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ devyni = 14

Kitos temos: