„Čia – kaip Turkijoje,“ – sako jau atradę šią atostogų vietą visai šalia Palangos

„Atostogų parke“ oras nėra toks svarbus, nes šeimoms čia – daugybė veiklų ir pramogų uždarose patalpose

Nors „Atostogų parkas“ gyvuoja jau ne vienerius metus, galbūt ne visos šeimos spėjo apsilankyti ir išbandyti poilsį bei pramogas šiame komplekse. „Čia – kaip Turkijoje,“ – sako jau atradę šią atostogų vietą visai šalia Palangos miesto. Dabar, kai jau planuojame vasaros atostogas, papasakosime, ką šeimos gali rasti čia pat, Lietuvoje.

Patogu apsistoti su augintiniais

Daugeliui šeimų kyla problema – kur palikti augintinius atostogų metu? Ne visi viešbučiai ir nakvynės vietos priima su šuniukais ar kačiukais. „Atostogų parke“ bet kuriuo metų laiku tokias šeimas kviečia apsistoti rąstinėse vilose, kuriose vienu metu gali apsigyventi 48 šeimos. Vilos yra natūraliame miške, dviejų arba vieno aukšto – pasirinksite pagal tai, kokio dydžio kompanija ketina poilsiauti. Lietuviai pamėgę atostogauti su seneliais, krikšto tėvais ar draugais – tokiu atveju rekomenduojamos dviejų aukštų vilos, kur telpa 6 suaugę žmonės.

Mažesnė šeima galbūt rinksis ne rąstinę vilą, o viešbučio kambarį. Standartiniame dviviečiame kambaryje galima pastatyti vaikišką lovytę – maniežą, kuriame galės miegoti vaikutis iki trejų metų. Viešbučio šeimyniniai apartamentai labai paklausūs, jie retai kada būna neužimti. Ilgesniam laikui nakvynę užsisako užsieniečiai, apie „Atostogų parką“ sužinoję iš turizmo parodų ir tarptautinių pristatymų. Šią poilsio vietą pamėgo ne tik užsienyje gyvenantys lietuviai, bet ir turistai iš Izraelio, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Suomijos, Anglijos.

Šiek tiek ilgesnio, ne vienos nakties, poilsio tradiciją norima populiarinti ir tarp lietuvių. Labai geras kainas ir sąlygas šeimoms su vaikais „Atostogų parkas“ sudaro viso ne sezoniniu vadinamo laikotarpiu metu: nuo rugsėjo 15 iki birželio 16 dienos. Sunku atsispirti pasiūlymui apsistoti rąstinėje viloje 3 ir daugiau naktų darbo dienomis su pusryčiais ir neribotos trukmės apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje už 32,5 Eur kainą asmeniui. Vaikai iki 3 metų, jei miega kartu su tėveliais, – gyvena nemokamai, vaikui nuo 4 iki 12 metų kaina 24 Eur, papildomiems asmenims nuo 13 metų – 36 Eur. Taigi iki birželio 16-osios galite suplanuoti šeimos poilsį „Atostogų parke“ už kur kas mažesnę kainą.

Beje, šeimoms taikoma ir kitų nuolaidų – pavyzdžiui, atvykus į vandens pramogas be nakvynės antradieniais ir ketvirtadieniais, visa šeima mokės tik 50 procentų bilieto kainos.

Čia nėra blogo oro!

Lietuviškas pajūris yra nuostabus, jei pasitaiko saulėta vasara. Bet čia ne Turkija ir ne kiekvieną rytą šviečia saulė. Labai dažnai pasveikina lietutis… „Atostogų parke“ oras nėra toks svarbus, nes šeimoms čia – daugybė veiklų ir pramogų uždarose patalpose, – nuo Vandens ir pirčių erdvės iki medicinos centro „Natura Termo SPA“, kuriame atliekami masažai, kūno ir veido procedūros.

„Atostogų parkas“ oficialiai pripažintas daugiausia baseinų Lietuvoje turinčiu kompleksu – čia yra 16 įvairaus dydžio ir paskirties baseinų: sportinis, 3 masažiniai, kineziterapinis, mineralinio geoterminio vandens, vaikų, kneipo terapijos, 6 baseinai po atviru dangumi.

Baseinas su mineraliniu geoterminiu vandeniu – kol kas vienintelis Lietuvoje. Negyvąją jūrą primenantis vanduo išgaunamas iš 2 154 m gylio gręžinio, jame gausu ištirpusių mineralinių medžiagų (80 g/l ištirpusių mineralinių druskų). Toks baseinas labai tinka sveikatinimui, ypač, jei procedūros derinamos su gydomųjų savybių turinčio dumblo sapropelio aplikacijomis.

„Atostogų parkas“ oficialiai pripažintas daugiausia baseinų Lietuvoje turinčiu kompleksu

Yra baseinų be chloro

Mažyliams leisti laiką kartu su tėveliais itin malonu daugumoje „Atostogų parko“ baseinų, mat vanduo juose yra maloniai šiltas ir neturi įprastiems baseinams būdingo chloro kvapo. Įrengta pažangi vandens filtravimo sistema DA-GEN užtikrina, kad vanduo baseinuose būtų itin švarus ir kokybe prilygtų geriamajam vandeniui. Skaidrus ir deguonimi prisotintas vanduo yra itin saugus sveikatai ir tinkamas mažyliams – nedirgina jautrios jų odos ir akyčių. Prioritetas teikiamas saugumui, todėl vandens erdvėse visada dirba gelbėtojai.

Ilsėtis baseinuose saugu, nes moderni oro filtravimo sistema patalpoje esantį orą pakeičia keturis kartus per parą, o papildoma patalpų dezinfekcija atliekama germicidinėmis UVC lempomis bei  UV spinduliais, kurie sunaikina iki 99 % patalpoje esančių mikroorganizmų ir virusų.

Baltijos jūra paprastai įšyla tik vasaros viduryje, birželio pradžioje mažiems vaikams maudytis joje gali būti šalta. „Atostogų parke“ maudynės garantuotos net ir labiausiai darganotą dieną. Net žiemos metu lauke šildomi 2 atviri baseinai. O vasarą vandenyje tikrai nesušalsite, nes baseinų temperatūra yra 30–38 laipsniai. Plaukimo baseino vandens temperatūra kiek žemesnė, kad jame būtų malonu sportuoti, – apie 24 laipsnius.

Vaikams įrengtos dvi žaismingos erdvės, iš kurių viename yra vandens kalnelis.

„Atostogų parką“ – kaip dienos stovyklą – jau pamėgo Palangos, Kretingos, Klaipėdos ir aplinkinių rajonų vaikai, čia prasmingai leidžiantys dieną, kol tėveliai dirba.

Vandens ir pirčių erdvėje veikia du barai, kur išalkę vaikai galės čia pat užkąsti sveikų užkandžių, išgerti žaliųjų kokteilių ar užsisakyti mėgstamos picos. Antrame aukšte – poilsio erdvė, kurioje mamos gali patogiai pažindyti savo kūdikius.

Papietauti galima dar dviejose vietose: „Parko rančoje“ ir „Parko virtuvėlėje“. „Parko virtuvėlėje“ vyrauja naminis lietuviškas ir itališkas maistas: ravioliai, įvairūs makaronai, lietuviški patiekalai, paštetai, o „Parko ranča“ įtiks norintiems sotesnio maisto: didkepsnių, cepelinų, čianakų, bulvių plokštainio.

Mažyliams leisti laiką kartu su tėveliais itin malonu daugumoje „Atostogų parko“ baseinų, mat vanduo juose yra maloniai šiltas ir neturi įprastiems baseinams būdingo chloro kvapo

Gintaro pirtis – vienintelė Europoje, o gal ir pasaulyje

Atostogos mums visada asocijuojasi su naujais potyriais, atradimais. Juk smagu pasidaryti asmenukę kuo tikriausiame Gintariniame kambaryje, o jei tiksliau – Gintarinėje pirtyje? Pirtyje, kurios sienos, lubos ir gultai padengti natūraliu Baltijos jūros gintaru, teigiamai veikiama žmogaus savijauta ir sveikata. Šilumoje išsiskirianti gintaro rūgštis naudinga žmogaus sveikatai. Atsidūrus natūralaus gintaro apsuptyje užplūsta malonus estetinis bei fizinis pojūtis.

Šia pirtimi galima mėgautis kad ir kasdien, nes ji labai teigiamai veikia nervų sistemą, naikina stresą. Rekomenduojama ir paaugliams, nes pirtis veikia raminamai. Įsigijusiems apsilankymą Vandens ir pirčių erdvėje, įėjimas į natūralaus gintaro „Saulės“ pirtį kainuoja 4 eurus.

Kūną lepinančios procedūros

Mažas atostogų miestelis šalia Palangos kviečia išbandyti daug aktyvių veiklų: netoli yra žirgynas, miškas, kuriame galima uogauti ir grybauti ar tiesiog pasivaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis. Vyrai ras, kur pažvejoti. O moteris, žinoma, labiausiai vilioja grožio procedūros ir SPA ritualai. Antrame aukšte įsikūręs medicinos centras „Natura Termo SPA“ siūlo daugiau kaip 200 skirtingų sveikatinančių ir grožio procedūrų.

„Atostogų parko“ specialistai pastebi, kad vis populiaresnės tampa visos šeimos procedūros, pavyzdžiui, klientai pageidauja, kad vienu metu masažas būtų daromas ir mamai, ir tėčiui, ir vaikučiui. Galbūt tėvai nori parodyti, kad nuo mažens reikia skirti dėmesio savo kūnui, sveikatinimui, ir pratina prie to vaikus.

SPA centre yra galimybė išbandyti pačius įvairiausius masažus: be tradicinių, taip pat ir aromaterapinius, karštų Baltijos akmenų ir gintaro ar Baltijos smėlio pintų masažus. Populiarūs ir kūno šveitimai druska, cinamonu, gintaru, įvyniojimai į detoksikuojančias medžiagas. Visas procedūras atlieka profesionalūs, aukštos kvalifikacijos, patirties turintys specialistai.

Čia rasite net hamamą!

Atostogos šiltuose kraštuose žavi galimybe išbandyti egzotiškas maudynes. Bet net ir nebūdami Turkijoje, „Atostogų parke“ galite pasimėgauti tradicinių maudynių – hamamo – procedūra. Kūno prausimas ir šveitimas muilo putomis tikrai bus smagus atostogų prisiminimas. Poilsiautojai gali rinktis trumpesnį ar tradicinį hamamo ritualą.

Maudynės, pirtys visose kultūrose suvokiamos kaip nepakeičiama sveikatinimo priemonė. Pirties mėgėjai gali išbandyti daug skirtingų programų – nuo tradicinės lietuviškos pėrimo vantomis, iki pirčių programų nuogam kūnui.

Daugeliui šeimų kyla problema – kur palikti augintinius atostogų metu? Poilsiaudami „Atostogų parke“ šios dilemos nespręsite

Atostogos – tai laikas su šeima

„Atostogų parkas“ ne veltui vadinamas atostogų miesteliu – čia yra visko, ko reikia geram poilsiui, – ramybės, gamtos, vandens, pramogų ir skanaus maisto. Visus, kurie čia dar nesilankė, kviečiame atrasti kitokį poilsį Lietuvos pajūryje, nei buvome įpratę anksčiau. Atrasti ir pamėgti ne vienerioms atostogoms.

www.atostoguparkas.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 4 = trylika

Kitos temos: