Striukės – kaip lengvai rasti tas, kurios atitiktų visus jūsų poreikius?

striukė

Prieš įsigydama naują striukę būtinai apmąstykite kada ją daugiausiai vilkėsite

Rasti gražią, stilingą ir kokybišką striukę nėra lengva. Šiuo metu rinkoje yra tiek daug skirtingų variantų, kad net tos moterys, kurios aiškiai žino ko nori, gali lengvai pasimesti.

Skiriasi ne tik jų spalvos ir stiliai, bet ir kokybė. Maža to, vienos gali turėti net kelis sluoksnius, o kitos – būti itin lengvo audinio.

Paprastumo neprideda ir tai, kad striukių moterims kainos svyruoja itin stipriai. Visgi, yra keli dalykai, į kuriuos atkreipus dėmesį bus kur kas lengviau atrasti tai, kas jums tiktų labiausiai. 

Apsibrėžkite, kokiais atvejais vilkėsite striukę

Striukės moterims gali būti įvairių stilių. Būtent todėl, tikrai verta turėti kelias skirtingas.

Prieš įsigydama naują striukę būtinai apmąstykite kada ją daugiausiai vilkėsite. Jei ieškote tokios, kurią galėtumėte lengvai derinti prie darbinių kostiumėlių ar kelnių, jums tiks trumpesnio kirpimo modeliai. Tačiau, tuo atveju, jei planuojate striukę vilkėti ant suknelių, praktiškiau būtų rinktis ilgesnius variantus. 

Taip pat, svarbu atsiminti, kad striukės turi ne tik puikiai derėti prie jūsų stiliaus, bet ir būti praktiškos.

Kadangi žiemos Lietuvoje yra ganėtinai nenuspėjamos, būtų protinga apmąstyti, kokiam orui perkate striukę. Jei ieškote striukių moterims itin šaltiems orams, geriausia rinktis tokias, kurių sudėtyje yra natūralios vilnos. Tačiau, tuo atveju, jei ieškote lengvesnio varianto žiemos pradžiai, galite atkreipti dėmesį net ir į sintetiniu pluoštu užpildytas striukes.  

striukė

Svarbiausia, kad užsidėjusi striukę jaustumėtės puikiai

Išsirinkite idealiai jums tinkantį striukės dydį

Dažna moteris šiek tiek paskuba rinkdamasi striukes ir galiausiai įsigyja pernelyg mažą arba pernelyg didelę. Netinkamo dydžio striukės paryškina figūros trūkumus ir yra nepatogios, tad nuolat jaučiame diskomfortą jas vilkėdamos.

Tam, kad šio nemalonaus jausmo išvengtumėte visam likusiam gyvenimui, pradėkite į striukės pirkimą žiūrėti šiek tiek atsakingiau. Dar prieš eidama į parduotuvę pasiimkite metrą ir gerai išsimatuokite savo apimtis. Geriausia, jei matuosite savo apimtis vilkėdama storesnio audinio drabužius – taip būsite tikra, kad žiemą striukė nebus per maža jei ją užsidėsite ant storo mezgimo viršutinių drabužių. Išmatuokite savo krūtinės, liemens bei pečių plotį, o taip pat, nepamirškite ir rankų ilgio. 

Svarbiausia, kad užsidėjusi striukę jaustumėtės puikiai

Faktas, kad pasirinkta striukė turi būti graži, geros kokybės ir pakankamai patogi. Tačiau, svarbu yra ne tik tai, kaip jūs atrodote ją vilkėdama, bet ir tai, kaip jaučiatės. Užsivilkusi pasirinktą striukę turite jaustis it deivė ir pasitikėti savimi. Turite jausti, kad visai nenorite jos nusiimti ir ji jums patinka. Tik tokiu atveju visuomet spindėsite grožiu ir sulauksite daug komplimentų iš aplinkinių. Jei su striuke jaučiatės susikausčiusi ar nepasitikite savimi, tai reiškia, kad reikia ieškoti kito modelio. 

www.linensheep.ltstriukė 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 1 = penki

Kitos temos: