„Kino pavasaris“ kviečia šeimas į kino teatrus: laukia du nuostabūs animaciniai filmai

Jau tradicija tapęs festivalio „Kino pavasaris“ filmų šeimai rinkinys šiemet pristato dvi jautrias juostas, pasakojančias apie amžinąsias vertybes, šeimos santykius ir klaidingus išankstinius nusistatymus. Visus išsiilgusius kokybiškos animacijos kviečiame turiningai praleisti laiką su pačiais artimiausiais žmonėmis kino salėje, atsipalaiduoti ir leistis į nenuspėjamą vaizduotės kelionę.

Mano mažoji sesutė Mirai (en. Mirai)

Rež. Mamoru Hosoda (Japonija)

„Oskarui“ ir „Auksiniam gaubliui“ nominuotas animacinis filmas pasakoja apie keturmetį Kun, su tėčiu ir mama gyvenantį dideliame priemiesčio name. Idiliškas vienturčio lepūnėlio gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai namuose atsiranda mažoji sesutė Mirai („ateitis“). Ši akimirksniu pavergia tėvelių širdis. Kun ima pavydėti. Vieną dieną berniukas aptinka vartus į magišką sodą, kuriame gali keliauti laiku bei erdve ir sutikti namiškius skirtingais jų gyvenimo laikotarpiais. Nuo šiol viskas tampa įmanoma…

„Patiks visiems japoniškų anime fanams, vizionieriaus Hayao Miyazaki gerbėjams ir tiems, kuriems atsibodo rėksminga holivudinė produkcija.“ (G. Kukta)

Gordonas ir Padi (en. Gordon & Paddy)

Rež. Linda Hambäck (Švedija)

Susipažinkite – varlius Gordonas. Miško detektyvas, svajojantis apie… pensiją. Bet kas pasirūpins žvėreliais, jei Gordonas išeis užtarnautų atostogų? Vieną dieną senasis detektyvas sutinka drovią pelytę, kuri turi puikią uoslę, bet yra bevardė. Gordonas pavadina ją Padi ir pradeda globoti. Dabar nauji kolegos kartu ima narplioti sudėtingą bylą – kas pavogė Voverėno riešutus? Ar nagus prikišo lapė – didžiausias miško gyventojų siaubas? Ar tikrai ilgauodegė tokia bloga?

„Daug kino festivalių apkeliavusi animacinė istorija patiks ir mažiesiems, ir jų tėveliams. Pirmieji pasiners į nuotykius su spalvingais herojais, o antrieji galės išgyventi nostalgiją, prisiminę senąją animaciją – dvimatę, pieštą rankomis, pasakojančią apie amžinąsias vertybes. Tai graži pasaka, mokanti draugauti ir nebūti prietaringiems.“ (G. Kukta)

Šiuos filmus galėsite išvysti didžiajame ekrane kovo 21–balandžio 4 dienomis visoje Lietuvoje.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + = aštuoni

Kitos temos: