Savaitgalis burtų pasaulyje: Hario Poterio motyvais įkvėpta stovykla su nakvyne anglų kalba

burtai

Mokslo metų eigoje organizuojame po vieną savaitgalio stovyklą, kiekvieno mėnesio gale

Prasidėjus mokslo metams, dauguma moksleiviams skirtų stovyklų ir pramogų užsidaro, kasmetiniam poilsiui, tačiau kalbų mokykloje „Anglų kalbos studija“ prasiveria durys į magišką, Hario Poterio motyvais įkvėptą stovyklą su nakvyne anglų kalba!

Kam skirta ši stovykla?

Jauniesiems burtininkams! Šitaip vadiname visus dalyvius, kurie atvyksta sudalyvauti mūsų stovyklėlėje. Visada, tėveliams pasiteiravus, ar jų vaikui tiktų ir patiktų ši stovykla, paklausiame tik vieno klausimo: o ar vaikui patinka Hario Poterio filmai arba knygos?

Kiekvienas, mus aplankęs 7-14 metų jaunasis burtintinkas, stovykloje dalyvavo tam, kad nors savaitgaliui atsidurtų magiškame pasaulyje su sau jau pažįstamais veikėjais.

Kada vyksta šios stovyklos?

Mokslo metų eigoje organizuojame po vieną savaitgalio stovyklą, kiekvieno mėnesio gale. Stovyklos duris atveriame šeštadienio ryte, o namo burtininkus išleidžiame tik sekmadienio popietės metu – stovyklautojų laukia net 30 valandų magijos mokykloje!

Kiekvienoje stovykloje sukuriama nauja, nesikartojanti programa, tad turime jaunųjų burtininkų, kurie dalyvavo penkioje, dešimtyje ar net penkiolikoje savaitgalių iš septyniolikos, kurie jau įvykę!

Kur vyksta šios stovyklos?

Tuo pačiu metu stovykla vyksta mūsų kalbų mokyklos patalpose ir Vilniuje, ir Kaune, tačiau stovyklos dalyviai atvyksta iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Turėjome net keletą stovyklautojų, atvykusių iš Latvijos, Lenkijos ir net Izraelio!

burtai

Stovyklos dalyviai atvyksta iš įvairiausių Lietuvos kampelių

Ar svarbus kalbos mokėjimo lygis?

Stovykloje vaikų netestuojame ir žinių lygio netikriname. Pirmąją stovyklos dieną, paskirstymo kepurė suskirsto jaunuosius burtininkus į keturis burtų mokyklos koledžus su bendraamžiais. Užduotys, galvosūkiai, žaidimai bei stovykloje įvykstantys netikėti siužeto posūkiai organizuojami taip, kad ir skirtingas anglų kalbos žinias ar amžių turintys dalyviai, galėtų būti įvykių sūkūryje ir pramogauti naudingai.

Ko tikėtis stovykloje?

Rankų darbo dekoracijų, tokių kaip skraidančios šluotos, slapčiausius troškimus rodantys veidrodžiai, burtų mokyklos herbai ir atributika…

Kūrybiškų, autentiškai kostiumais pasidabinusių, vadovų, burtų lazdelių, kerų, eliksyrų ir nuodų, apsigynimo nuo juodosios magijos subtilybių, intriguojančių naktinio žaidimo iššūkių, ant sienų šokančių vaiduoklių ir daugybės netikėtumų.

Vaikai į stovyklą atvyksta nešini miegmaišiais, čiužiniais ir kuprinėmis, o išvyksta dar ir su kalnu rankdarbių, atliktų užduotėlių ir prizų!

Všį Anglų kalbos studijos Jeruzalės filialo vadovė Enrika Brazauskienė

Daugiau informacijos www.anglustudija.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


7 − du =

Kitos temos: