TOP 3 aromaterapinės priemonės, jei auginate kūdikius ir mažus vaikus

peršalo

Vitos Jurevičienės nuotr. www.fotovita.lt

Suaugusiam žmogui susidūrus su dantų, pilvo skausmais ar panašiais negalavimais lengva juos numalšinti. Kiekvienuose namuose tikrai rastumėte vaistų nuo bet kokio negalavimo, anksčiau išvardinto ar nepaminėto. Greičiausiai daugelis jų, priklausomai nuo to ar tuo metu reikia mažinti skausmą ar užgedimą – savo sudėtyje turi ibuprofeno ar paracetamolio.  Tačiau ar savo vaistinėlėje turėtumėte vaistų savo vaikui, o juolab kūdikiui – kurių sudėtyje nebūtų nei vienos iš šių išvardintų veikliųjų medžiagų – tikėtina, kad NE.

Tad leiskite jums papasakoti apie tris aromaterapines eterinių aliejų priemones, kurios palengvins ne tik jūsų vaikų, bet ir jūsų gyvenimus.

Aromaterapinės eterinių aliejų priemonės puiki alternatyva tradicinėms gydimo priemonėms.

  • Balzamas užpakaliukui „Dupcė Pupcė“

Dažnai iš mamų tenka girdėti apie sušutusią kūdikio odele šalia užpakaliuko. Naujagimio odą yra labai jautri, jos priežiūra reikalauja daug pastangų. Tačiau net ir uoliausiai mamytei kartais tenka susidurti su šia problema. Tada jos „lekia“ į mamų pokalbių ir diskusijų svetaines bei grupes, klausia kitų mamų patarimų: Kaip gydyti sušutusią kūdikio odelę? Kaip nuraminti sušutusią kūdikio odą prie užpakaliuko?

Eterinių aliejų balzamas užpakaliukui „Dupcė Pupcė“ puiki alternatyva dažniausiai naudojamam SUDOCREM kremui nuo paraudimų ir iššutimų.

Balzamas puikiai tinka jautrią odą turinčiam vaikui nuo jo pirmų gyvenimo dienų. Jis minkština ir švelnina sudirgusią odą kartu ją ramindamas. Balzamo sudėtyje yra medetkų ištrauka, augaliniai ramunėlių ir levandų aliejai, kurie pasižymi antiseptiniu poveikiu. Taip pat be šių sudedamųjų dalių „Dupcė Pupcė“ kreme gausu kitų natūralių medžiagų kaip sviestmedžio ir jojobos aliejai bei vitaminas E.

Balzamą tinka vartoti labai išsausėjusių vietų priežiūrai, iššutimams esant ties sulenkimais ar net nuiminėjant kūdikio galvytės pleiskanų luobelį.

Viena priemonė – keletas panaudojimo būdų.

  • Aliejų mišinys masažui „Ramus pilvelis“

Pasiteiravus mamų ar tėvelių, koks vienas iš sunkesnių kūdikio auginimo etapų, dalis tikrai atsakytų – pilvo diegliukai. Su jais susiduria tiek savo pienu vaikus maitinančios, tiek adaptuoto pieno mišiniu maitinančios mamos. Pasikonsultavus su gydytojai tikriausiai išgirstumėte patarimą nusipirkti gerųjų bakterijų arba, kad tai yra augimo periodas ir laikui bėgant jis dings.

Kitas visiškai natūralus būdas palengvinti kūdikio patiriamą diskomfortą – atlikti masažus naudojant specialiai sukurtą aliejų mišinį „Ramus pilvelis“. Jis yra ypatingai švelnus kūdikių ir vaikų odai, naudojamas pilvo diegliukų ir kitų neramumų mažinimui (dujų kaupimasis žarnyne, pilvo putimas).

Aliejų mišinys gali atstoti paprastą masažinį aliejų ir būti naudojamas visam kūnui arba vakaro ritualams prieš miegą, įpylus jo į vonelę.

„Aliejų mišinys „Ramus pilvelis“ švelniai kvepia levandomis ir mandarinais, o mišinio pagrindą sudarantis migdolų aliejus rūpinasi jautria mažylių oda.“ Tikina „Sąmoningos mamos“ produkcijos ir puslapio kūrėjai.

Ši priemonė kaip ir daugelis kitų gali būti naudojamos nuo gimimo, bet tinka vaikams ir suaugusiems.

  • Aliejų mišinys „Dantukų fėja“

Dantys, dantys, dantys… Kūdikius ir mažus vaikus jų skausmas kankina dygstant. Vaikus – krentant pieniniams dantukams ar gendant kuo netinkamos priežiūros ar per daug saldaus maisto. Suaugę žmonės taip pat puikiai žino dantų skausmą. Tačiau didesni vaikai ir suaugę žmonės skausmą gali numalšinti bent trumpam vartojant skausmą mažinančius vaistus.

Tuo tarpu pirmųjų dantų dygimo skausmo taip paprastai nenumalšinsi.

Tai pats sunkiausias etapas kiekvienoje šeimoje, nuo irzlaus vaikelio ir bemiegių naktų ir plyštančios širdies dėl besikankinančio vaiko. Čia ir vėl gali pagelbėti eterinių aliejų mišinys. Šiuo atveju – „Dantukų fėja“.

„Ši panelė – viena populiariausių mūsų linijos gaminių! Švelnioji „Dantukų fėja“ naudojama skruostų, kaklo, ausų, paausių ir smakro masažui, dygstant pieniniams dantukams. Leiskite gerajai fėjai mostelėti burtų lazdele ir nuvyti šalin irzlumą, dantenų maudimą ir miego neramumus! Lai mažas vaikelis visad būna laimingas!“ štai kaip puikiai apibūdinama ši priemonė www.samoningosmamos.lt puslapyje.

Aliejaus mišinys skirtas vartoti TIK IŠORIŠKAI – tai pabrėžiama gamintojų, nors tirpalo koncentracija tik 1%. Gamybai naudojami  saldžiųjų migdolų (prunus amygdalus dulcis) ir germaniškosios ramunėlės (matricaria recutita) eterinis aliejai.

„Sąmoningos mamos“ įkūrėja mama, tad puikiai žino visas iškylančias problemas ir iššūkius susijusius su vaikų auginimų ir jų sveikata. Plačiau apie aptartas priemones ir vartojimo būdus bei sudėtis galite sužinoti apsilankę jų internetinėje svetainėje www.samoningosmamos.lt .

Suprasti augantį žmogutį ir jam padėti nuo pirmųjų gyvenimo dienų dar nebuvo taip paprasta.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− šeši = 2

Kitos temos: