Dovanos mamai ir tėčiui – ne tik per Motinos ar Tėvo dieną

Nuotraukų rėmelis-koliažas

Kiekvienas žino, kad pirmi gegužės ir birželio sekmadieniai yra ypatingos dienos, skirtos visoms mamos ir tėčiams, kurie į šį pasaulį atvedė savo kūdikius. Kiekvienas vaikas savo tėvus sveikina skirtingai, dovanoja skirtingas dovanas, sako skirtingus žodžius, tačiau visi tai daro iš visos širdies. Kai kurios šeimos mamos ir tėčio dieną pamini kur nors gamtoje ar restorane, pati esmė – pabūti su šeima.

Apie dovanas mamai ar tėčiui pagalvojame ir per jų gimtadienius ar kitas sukaktis. Tad pasisemkime idėjų!

Kokias dovanos dovanoti mamai ir tėčiui?

Maži vaikučiai dažnai patys negali sugalvoti ką padovanoti mamos ir tėčiams, todėl jiems tenka idėjas pasufleruoti. Įprasti, kad dar maži vaikai savo tėvams dovanoja skintas gėles, pačių pieštus piešinius ar padarytus įvairius darbelius, o vyresni nori įteikti ir brangesnes dovanas. Ką padovanoti mamai ir tėčiui kartais gali pasirodyti sunki užduotis, o ypač tada kai biudžetas ribotas, o norisi įteikti ypatingą dovaną. Pateikiame keletą idėjų kaip galėtumėte nudžiuginti savo tėvus.

Tikrai neprašausite mamai padovanoję šiuo metu ypač populiarius medinius pastatomus žodžius, pavyzdžiui, laimė, meilė, šeima

Mamos dienos dovanos

Dovanos mamai gali būti pačios įvairiausios. Prieš jas renkant reikia pagalvoti kas patinka mamai, kuo ji žavisi, kuo džiaugiasi. Internetinės dovanų parduotuvės pateikia pačių įvairiausių pasiūlymų. Jei jūsų mamai patinka dekoruoti namus, šilumą kurti įvairiomis namų detalėmis, tikrai neprašausite jai padovanoję šiuo metu ypač populiarius medinius pastatomus žodžius, pavyzdžiui, laimė, meilė, šeima. Tai daugeliui moterų pačios svarbiausios vertybės ir ne vienam patys gražiausi lietuviškai žodžiai, todėl tokia dovana tikrai nustebintų kiekvieną mamą. Taip pat reikėtų paminėti ir įvairius nuotraukų rėmelius, kuriuos galima įsigyti jau įkomponuotus su tokiais pačiais užrašais. Jeigu jūsų mamai patinka šeimininkauti virtuvėje, galite jai įteikti vandens grafiną, vyno rinkinį, pjaustymo lentelę, butelio formos stiklinių, virtuvinę pirštinę, sūrio pjaustymo lentelę ar net nuotaikingą prijuostę.

Kiekvienas daiktas gali būti išrinktas įdomus ir spalvingas, svarbiausia žinoti kur ieškoti. Ką pasirinksite yra jūsų sprendimas, tik rinkdami dovaną visada galvokite apie savo mamą.

Tėčio dienos dovanos

Rėmeliai alaus kamščiams

Jeigu jūsų tėtis yra alaus ar vyno mėgėjas, jį galite nustebinti įtekdami rėmelį-dėžutę alaus kamšteliams, gėrimų žaidimą „kryžiukai nuliukai“, butelių laikiklį su atidarytuvu, puodelį su maža gertuve, vyno įrankių rinkinį, alaus bokalą, 10 taurelių su mediniu stovu, alaus stiklinę-taurelę ir panašiai.

Tėvo dienos dovanos gali būti ne tik susijusios su alkoholiu, taip pat savo tėčiui galite įteikti namų dekoravimo daiktų, medinių užrašų, pavyzdžiui, šmaikštų medinį veržliaraktį, kurį jis galėtų pasikabinti savo darbo vietoje. Jeigu jūsų tėčiui patinka skaityti arba jis ilgus vakarus leidžia prie savo kompiuterio, tikrai jį nudžiuginsite lankstoma LED lempa su USB jungtimi arba nešiojamo kompiuterio padėklu, ant kurio jis pasidėjęs savo kompiuterį visada jus prisimins. Tėtį galite nustebinti pačiais įvairiausiais, skirtingų formų ir užrašų puodeliais, prie kurių pridėję arbatos ar kavos rinkinį tikrai jį pradžiugintumėte.

Vis dėlto, kad ir ką padovanotumėte savo tėvams, jie liks patenkinti. Tai gali būti ir gražūs bei nuoširdūs žodžiai, svarbiausia parodytas rūpestis ir dėmesys šią gražią dieną. Nei vienas tėvas nesitiki brangių dovanų, todėl kiekviena jų tiek mamai, tiek tėvui gali padaryti didelį įspūdį, svarbiausia dovanota iš širdies.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 1 = keturi

Kitos temos: