Kūdikio sutikimo vakarėlis balionų apsuptyje

Nors šventės dekoravimas yra nelengva užduotis, ją tikrai galima įveikti, o balionai tam puikiai tinka

Vaiko atėjimas kiekvienai šeimai yra svarbus ir džiaugsmingas įvykis, kuriuo džiaugiamasi nuo pat laukimosi. Laimingomis akimirkomis dalinamasi su draugais, šeimos nariais, kolegomis.

O tam, kad laukimas būtų dar įdomesnis ir smagesnis, neretai organizuojamos įvairios šventės, pavyzdžiui, kūdikio sutikimo vakarėliai.

Kūdikio sutikimo vakarėlis

Kūdikio sutikimo vakarėlis Lietuvoje, atrodo, dar nesena, tačiau labai greitai leidžianti savo šaknis tradicija, atkeliavusi iš Amerikos. Šią šventę dažniausiai organizuoja būsima mama, tačiau prie jos įgyvendinimo prisideda ir patys artimiausi žmonės bei vakarėlio svečiai. Kūdikio sutikimo vakarėlio metu  dalinamasi gražiomis laukimo akimirkomis, būsimam kūdikiui ir jo mamai dovanojamos dovanos, geriami sulčių kokteiliai, vaišinamasi užkandžiais ir visa tai daroma jaukioje brangių žmonių apsuptyje. Dažnai pirmagimio laukiančios mamos nori ir stengiasi, kad šventė būtų graži bei ypatinga, todėl jai ruošiasi iš anksto: perka maistą, gėrimus, organizuoja žaidimus ir kuria jaukią aplinką.

Šventės dekoravimas balionais

Pardavėjai gali pasiūlyti balionus skaičius ir raides, kurie šiuo metu sulaukia daugiausiai vaikų, jaunimo ir net pagyvenusių žmonių dėmesio

Nors šventės dekoravimas yra nelengva užduotis, ją tikrai galima įveikti, o balionai tam puikiai tinka. Šiais laikais balionų pasiūla tokia didelė, kad pasirinkti tikrai yra iš ko.

Kūdikio sutikimo vakarėlį kiekvienas gali dekoruoti ir puošti balionais, o norintys ją padaryti unikalia, gali pasisemti keletą įdomių ir išskirtinių idėjų.

Šventės dekoravimas foliniais balionais. Foliniai balionai pasiūloje yra patys įvairiausi. Pardavėjai gali pasiūlyti balionus-skaičius ir balionus-raides, kurie šiuo metu sulaukia daugiausiai vaikų, jaunimo ir net pagyvenusių žmonių dėmesio. Tokio tipo balionai gali būti ir jūsų šventės puošmena.

Pavyzdžiui, iš balionų raidžių galima ant sienos sudėlioti būsimo vaikelio lytį ar net (jei jau esate išrinkę) vardą, jo pirmąsias vardo ir pavardės raides. Iš folinių balionų skaičių galite išdėlioti preliminarią gimimo datą ar, jei laukiatės daugiau nei vieno, – kūdikių skaičių.

Balionų parduotuvėse galite rasti ir įvairių forminių folinių balionų, pavyzdžiui, rožinių ir mėlynų su užrašais „It‘s a girl“ ar „It‘s a boy“, taip pat meškiuko, zuikio, žvaigždės, motorolerio ir kitų įvairių forminių balionų. Pasitelkus savo vaizduotę foliniais balionais galima įdomiai papuošti aplinką ir padaryti tai ne tik originaliai, bet ir šiuolaikiškai.

Šventės dekoravimas guminiais balionais. Guminiai balionai taip pat gali būti puikus sprendimo būdas. Jais galite formuoti įvairias puokštes ar net balionų arkas. Iš balionų suformuota arka atrodo itin prabangiai ir gražiai, o prie jos gali vykti gražiausios šventės įamžinimo akimirkos.

Pasirinkite patinkančias balionų spalvas ir jais puoškite savo šventę. Spalvų pasirinkimas rinkoje išties įvairus, todėl galėsite dekoruoti ne tik tradicinės rožinės ar mėlynos spalvos balionais, bet ir auksiniais, baltais, raudonais, su taškeliais, užrašais ar be jų. Pasirinkimas platus, todėl ir dekoravimo būdų gali būti pačių įvairiausių.

Balionų parduotuvėse galite rasti ir įvairių forminių folinių balionų, pavyzdžiui, rožinių ir mėlynų su užrašais „It‘s a girl“ ar „It‘s a boy“

Savo šventę galite papuošti folinių ir guminių balionų miksu arba pasirinkti tik vieną kurį nors produktą. Kūdikio sutiktuvių dekoravimas yra kiekvieno kūrybiškumo išlaisvinimas, kadangi šventę galima papuošti pagal savo skonį ir norus.

Kūdikio, o ypač pirmagimio, sutikimo vakarėlį įdomiu gali padaryti ne tik geras oras, užkandžiai ar gėrimai, svarbų vaidmenį vaidina ir dekoracijos. Norintys gražaus, įdomaus ir išskirtinio sprendimo gali rinktis erdvės, kurioje bus švenčiama, puošimą balionais.

Balionai šventei suteikia žavesio ir įmantrumo, o juos pirkdami visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie padeda rasti tinkamiausią dekoravimo sprendimą.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


septyni − 4 =

Kitos temos: