Šalia Palangos – mažoji Turkija. Išbandykite atostogas su vaikais „Atostogų parke“

Nuotrauka Fotopolis.lt

Nors „Atostogų parkas“ gyvuoja jau trejus metus, galbūt ne visos šeimos spėjo apsilankyti ir išbandyti poilsį bei pramogas šiame komplekse. „Čia mažoji Turkija,“ – sako jau atradę šią atostogų vietą visai šalia Palangos miesto.

Dabar, kai jau planuojame vasaros atostogas, papasakosime, ką šeimos gali rasti čia pat, Lietuvoje.

Patogu apsistoti su augintiniais

Daugeliui šeimų kyla problema – kur palikti augintinius atostogų metu? Ne visi viešbučiai ir nakvynės vietos priima su šuniukais ar kačiukais. „Atostogų parke“ bet kuriuo metų laiku tokias šeimas kviečia apsistoti rąstinėse vilose, kuriose vienu metu gali apsigyventi 48 šeimos. Vilos yra natūraliame miške, dviejų arba vieno aukšto – pasirinksite pagal tai, kokio dydžio kompanija ketina poilsiauti. Lietuviai pamėgę atostogas su seneliais, krikšto tėvais ar draugais – tokiu atveju rekomenduojamos dviejų aukštų vilos, kur telpa 6 suaugę žmonės.

Mažesnė šeima galbūt rinksis ne rąstinę vilą, o viešbučio kambarį. Standartiniame dviviečiame kambaryje galima pastatyti vaikišką lovytę – maniežą, kuriame galės miegoti vaikutis iki trejų metų. Viešbučio šeimyniniai apartamentai labai paklausūs, jie retai kada būna neužimti.

Ilgesniam laikui nakvynę užsisako užsieniečiai, apie „Atostogų parką“ sužinoję iš turizmo parodų ir tarptautinių pristatymų. Šią poilsio vietą pamėgo ne tik mūsų emigrantai, bet ir turistai iš Izraelio, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Suomijos, Anglijos.

Šiek tiek ilgesnio, ne vienos nakties, poilsio tradiciją norima populiarinti ir tarp lietuvių. Labai geras kainas ir sąlygas šeimoms su vaikais „Atostogų parkas“ sudaro viso ne sezoniniu vadinamo laikotarpiu metu: nuo rugsėjo 15 iki birželio 21 dienos. Jei planuojate atostogauti darbo dienomis, jūsų vaikai iki 12 metų gyvens ir baseinų pramogomis naudosis nemokamai. Sunku atsispirti pasiūlymui apsistoti rąstinėje viloje 3 asmenų šeimai ir augintiniui – nakvynė su pusryčiais ir 3 valandų vandens ir pirčių pramogomis kainuos tik 59 eurus (vaikas turi būti iki 12 metų amžiaus.) Taigi nuo birželio pradžios, prasidėjus moksleivių atostogoms, iki birželio 21-osios galite suplanuoti šeimos poilsį „Atostogų parke“ už kur kas mažesnę kainą.

Beje, šeimoms taikoma ir kitų nuolaidų – pavyzdžiui, atvykus į vandens pramogas be nakvynės antradieniais ir ketvirtadieniais, visa šeima mokės tik 50 procentų bilieto kainos. Gausioms šeimoms, auginančioms daugiau nei 3 vaikus, bilietas kainuos tik pusę kainos visiems šeimos nariams.

„Atostogų parke“ oras nėra toks svarbus, nes šeimoms čia – daugybė veiklų ir pramogų uždarose patalpose

Čia nėra blogo oro!

Lietuviškas pajūris yra nuostabus, jei pasitaiko saulėta vasara. Bet čia ne Turkija ir ne kiekvieną rytą šviečia saulė. Labai dažnai pasveikina lietutis… „Atostogų parke“ oras nėra toks svarbus, nes šeimoms čia – daugybė veiklų ir pramogų uždarose patalpose, – nuo Vandens ir pirčių erdvės iki vaikų edukacijos studijos ar SPA centro.

„Atostogų parkas“ oficialiai pripažintas daugiausia baseinų Lietuvoje turinčiu kompleksu – čia yra 15 įvairaus dydžio ir paskirties baseinų: sportinis, 3 masažiniai, kineziterapinis, mineralinio geoterminio vandens, vaikų, kneipo terapijos, 6 baseinai po atviru dangumi.

Baseinas su mineraliniu geoterminiu vandeniu – kol kas vienintelis Lietuvoje. Jis sukuria Negyvosios jūros efektą, nes baseino vandenyje gausu ištirpusių mineralinių medžiagų (palyginimui: Druskininkuose paprastai būna 26 g ištirpusių mineralų 1 litre vandens, o geoterminiame baseine – 80 g litre.) Toks baseinas labai tinka sveikatinimui, ypač, jei procedūros derinamos su gydomųjų savybių turinčio dumblo sapropelio aplikacijomis.

Yra baseinų be chloro

Jautrūs, alergiški žmonės arba šeimos su kūdikiais labai vertina tai, kad keletas baseinų yra dezinfekuojami beveik be chloro. Inovatyvi šveicarų sukurta technologija leidžia naudoti minimalų chloro kiekį (vos 0,6 g litrui vandens, kai tuo tarpu įprastas kiekis būna šešis kartus didesnis). Tai prabangus dezinfekavimo būdas, bet „Atostogų parkas“ šią technologiją planuoja įrengti visuose komplekso baseinuose. Šiuo metu naujausia technologija dezinfekuojami 2 baseinai, o sumažintas chloro kiekis bus taikomas ir netrukus atsidarysiančioje Vaikų erdvėje.

Vandens ir pirčių erdvėje veikia du barai, kur išalkę vaikai galės čia pat užkąsti sveikų užkandžių, išgerti žaliųjų kokteilių ar užsisakyti mėgstamos picos

Baltijos jūra paprastai įšyla tik vasaros viduryje, birželio pradžioje mažiems vaikams maudytis joje gali būti šalta. „Atostogų parke“ maudynės garantuotos net ir labiausiai darganotą dieną. Net žiemos metu lauke šildomi 2 atviri baseinai. O vasarą vandenyje tikrai nesušalsite, nes, pagal reikalavimus, sportinio plaukimo baseino temperatūra yra apie 24 laipsnius, kitų baseinų – 30–38, o vaikų baseinėlis 36–38 laipsnių.

Jau keletą metų veikiantis „Atostogų parkas“ įsiklausė į klientų pageidavimus įrengti vandens čiuožyklų vaikams. Šį pavasarį jau laukia naujovė – nedidelis nusileidimo takelis vaikams. Klientai labai norėjo šios pramogos vaikams, tad prie čiuožyklos bus sukurtos ir dirbtinės kopos su smėlio dėže mažyliams.

Vandens ir pirčių erdvėje veikia du barai, kur išalkę vaikai galės čia pat užkąsti sveikų užkandžių, išgerti žaliųjų kokteilių ar užsisakyti mėgstamos picos. Antrame aukšte – poilsio erdvė, kurioje mamos gali patogiai pažindyti savo kūdikius, taip pat yra įrengtas Vaiko edukacijos kambary, – jame galima saugiai palikti mažylius, kuriuos prižiūrės profesionalūs edukacijos specialistai. Papietauti galima dar dviejose vietose: „Parko rančoje“ ir „Parko virtuvėlėje“. „Parko virtuvėlėje“ vyrauja naminis lietuviškas ir itališkas maistas: ravioliai, įvairūs makaronai, lietuviški patiekalai, paštetai, o „Parko ranča“ įtiks norintiems sotesnio maisto: didkepsnių, cepelinų, čenakų, bulvių plokštainio.

Gintaro pirtis – vienintelė Europoje, o gal ir pasaulyje

Atostogos mums visada asocijuojasi su naujais potyriais, atradimais. Juk smagu pasidaryti asmenukę kuo tikriausiame Gintariniame kambaryje, o jei tiksliau – Gintarinėje pirtyje? Pirtyje sumontuotos apie trys tonos natūralaus Baltijos gintaro, kuriuo padengtos sienos, lubos ir gultai. Šilumoje ir infraraudonuosiuose spinduliuose išsiskiriančios gintaro aminorūgštys teigiamai veikia žmogaus savijautą ir sveikatą, be to, tai ir malonus estetinis bei fizinis pojūtis, atsidūrus natūralaus gintaro apsuptyje.

Šia pirtimi galima mėgautis kad ir kasdien, nes ji labai teigiamai veikia nervų sistemą, panaikina stresą, rekomenduojama ir paaugliams, nes pirtis veikia raminamai. Įsigijusiems apsilankymą Vandens ir pirčių erdvėje, įėjimas į natūralaus gintaro „Saulės“ pirtį kainuoja 3 eurus.

Pirties mėgėjai gali išbandyti daug skirtingų programų – nuo tradicinės lietuviškos pėrimo vantomis, iki meditacijų, grojant krištolo arfa, ir pirčių programų nuogam kūnui

Kūną lepinančios procedūros

Mažas atostogų miestelis šalia Palangos kviečia išbandyti daug aktyvių veiklų: netoli yra žirgynas, miškas, kuriame galima uogauti ir grybauti ar tiesiog pasivaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis. Vyrai ras kur pažvejoti. O moteris, žinoma, labiausiai vilioja grožio procedūros ir SPA ritualai. Antrame aukšte įsikūręs didžiulis SPA centras siūlo net 200 skirtingų procedūrų.

Kol tėveliai lepinsis procedūrose, vyresniais nei 3 metų vaikučiais gali pasirūpinti profesionalios auklės, vaikų edukacijos studijoje užsiimančios žaidimais ir įvairia ugdomąja veikla. „Atostogų parką“ – kaip dienos stovyklą – jau pamėgo Palangos, Kretingos, Klaipėdos ir aplinkinių rajonų vaikai, čia prasmingai leidžiantys dieną, kol tėveliai dirba.

„Atostogų parko“ specialistai pastebi, kad vis populiaresnės tampa visos šeimos procedūros, pavyzdžiui, klientai pageidauja, kad vienu metu masažas būtų daromas ir mamai, ir tėčiui, ir vaikučiui. Galbūt tėvai nori parodyti, kad nuo mažens reikia skirti dėmesio savo kūnui, sveikatinimui, ir pratina prie to vaikus.

SPA centre yra galimybė išbandyti pačius įvairiausius masažus: be tradicinių, taip pat ir holistinius veido ir kūno, aromaterapinius, karštų Baltijos akmenų ir gintaro ar Baltijos smėlio pintų masažus. Populiarūs ir kūno šveitimai druska, cinamonu, gintaru, įvyniojimai į detoksikuojančias medžiagas. Visas procedūras atlieka profesionalūs, aukštos kvalifikacijos, patirties turintys specialistai.

Čia rasite net hamamą!

Atostogos šiltuose kraštuose žavi galimybe išbandyti egzotiškas maudynes. Bet net ir nebūdami Turkijoje, „Atostogų parke“ galite pasimėgauti tradicinių maudynių – hamamo – procedūra. Kūno prausimas ir šveitimas muilo putomis tikrai bus smagus atostogų prisiminimas.

Poilsiautojai gali rinktis trumpesnę ar tradicinę hamamo ceremoniją.

Maudynės, pirtys visose kultūrose suvokiamos kaip nepakeičiama sveikatinimo priemonė. Pirties mėgėjai gali išbandyti daug skirtingų programų – nuo tradicinės lietuviškos pėrimo vantomis, iki meditacijų, grojant krištolo arfa, ir pirčių programų nuogam kūnui.

Atostogos – tai laikas su šeima

Atostogų parkas“ ne veltui vadinamas atostogų miesteliu – čia yra visko, ko reikia geram poilsiui, – ramybės, gamtos, vandens, pramogų ir skanaus maisto. Visus, kurie čia dar nesilankė, kviečiame atrasti kitokį poilsį Lietuvos pajūryje, nei buvome įpratę anksčiau. Atrasti ir pamėgti ne vienoms atostogoms.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + = septyni

Kitos temos: