Šį mėnesį Kenui sukanka 60, kaip paminėsite šią sukaktį?

Šiais metais Kenas švenčia savo didįjį šešiasdešimtmetį.

Visą laiką šlove jis dalijosi su Barbe ir per savo karjerą garsėjo išskirtiniu mados pojūčiu bei krūva profesinių talentų. Daugiau nei 60 metų Kenas buvo tikras publikos numylėtinis ir stiliaus ikona – geriausias daugelio vaikų draugas.

1960-ieji. Debiutas

1961 m. įvyko stulbinamas Keno debiutas.

1970-ieji. Kietumo banga

Kenas atsinaujino – nauji draugai, nauji kino filmai ir naujas garderobas.

1980-ieji. Permainų vėjai

Pirmasis juodaodis Kenas pasirodė 1982 m., o lotynų kilmės Kenas į rinką įžengė 1984 m.

1990-ieji. Gražus ir gudrus

Dešimtasis dešimtmetis Kenui buvo sėkmingas – puiki karjera, naujas stilius, madingos šukuosenos.

2000-ieji. Šlovės akiratyje

Kenas visuomet priblokšdavo publiką – tiek pobūviuose, tiek didžiajame ekrane.

2010-ieji. Nauji draugai

Buvo pristatyti du nauji Keno modeliai, kartu su daugybe naujų stilių ir šukuosenų.

2020-ieji. Įkvėpimas ateities kartoms

Kenas jau yra tapęs tikra stiliaus ikona. Šiais laikais jis pasižymi tikra kūno formų ir profesijų įvairove – 9 odos atspalviai, 10 akių spalvų, 27 plaukų spalvos ir 20 šukuosenų.

 

Ta proga – priminimas apie tyrimą

Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas, kurio metu buvo stebima 42 vaikų nuo 4 iki 8 metų amžiaus (20 berniukų ir 22 mergaičių) smegenų veikla žaidžiant lėlėmis.

Tyrimo metu vyresniosios dėstytojos dr. Sarah Gerson komanda, pasitelkusi neurografines technologijas, 18 mėnesių stebėjo vaikų smegenų veiklą jiems žaidžiant su barbėmis. Analizuojant rezultatus pastebėta, kad net kai mergaitės ir berniukai su lėlėmis žaidžia vieni, suaktyvėja jų smegenų dalis, susijusi su socialinės informacijos apdorojimu.

Anot mokslų daktarės, iki šiol apie smegenų veiklą žaidžiant buvo žinoma nedaug, o šie nauji rezultatai patvirtina vaidmenų žaidimo naudą.

„Kai vaikas žaidžia su lėlėmis, jis mokosi bendravimo. Net ir žaisdamas vienas, įsivaizduodamas įvairias problemas, vaikas gali pagalvoti, kaip tam tikroje sukurtoje situacijoje galėtų jaustis draugas, – pasakoja dr. S. Gerson. – Be to, vaidmenų žaidimai padeda įsijausti, kurti situacijas, kurios gali atrodyti paprastos, tačiau suteikia galimybių vaikui lavinti socialinius ir emocinius įgūdžius. Barbės turi daug įvairių personažų, skirtingų profesijų, neįgalių lėlių ar sergančiųjų įvairiomis ligomis. Šie įvaizdžiai padeda vaikams susitapatinti, suprasti skirtingus poreikius ir charakterius bei kurti naujus scenarijus.“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− vienas = 8

Kitos temos: