Kaip išspręsti prasiskyrusių pilvo raumenų problemą po gimdymo?

plastikos chirurgija

Susidūrus su raumenų diastaze, turėti lygų pilvuką padėti gali tik plastikos chirurgas

Nėštumas ir gimdymas moterims susijęs su labai dideliais pokyčiais. Dažnai keičiasi ne tik kasdienybė, bet ir kūno formos.

Kaip greitai galima susigrąžinti prieš nėštumą turėtą figūrą, labai priklauso nuo genų, gyvenimo būdo ir turimų sveikatos problemų bei sutrikimų.

Kartais grįžti į buvusias formas galima labai greitai, o kai kuriais atvejais susiduriama su tokiais pokyčiais, kurie negali būti išsprendžiami be pagalbos. 

Labai dažnai po gimdymo susiduriama su atsikišusiu pilvuku – tai dažnai signalizuoja, kad laikas eiti į sporto salę ar pradėti laikytis dietos. Visgi, kartais atsikišęs pilvukas po gimdymo nereiškia, kad ten yra riebalų sankaupos ir ne visuomet sportas bei sveika mityba gali padėti. Susidūrus su raumenų diastaze, turėti lygų pilvuką padėti gali tik plastikos chirurgas.

Raumenų diastazė – kas tai?

Raumenų diastazė dar kitaip žinoma kaip pilvo raumenų išsiskyrimas. Įprastai ši problema atsiranda po gimdymo, tačiau tikrai ne visuomet. Nėštumo metu greitai didėjant gimdai, pilvo raumenys gali temptis taip pat kaip tą daro ir oda. Raumenims persitempus, jie gali prasiskirti. Labai sunku žiūrint į išorę suprasti kas vyksta viduje – kartais raumenų prasiskyrimas gali pasirodyti tiesiog kaip atsikišęs pilvukas dėl riebalų sankaupų. Dažnai pasikonsultuoti su gydytoju pagalvojama tik tuomet, kai atsikišusio pilvuko atsikratyti nepavyksta jokiais būdais.

Kaip atpažinti šią problemą?

Su raumenų diastazę susiduria daugiau nei 90 procentų gimdžiusių moterų. Kadangi suprasti ar kankina ši problema būna sunku, rekomenduojamas vienas metodas, galintis padėti. Galima pabandyti įspausti tarp pilvo raumenų tris pirštus. Jei jie įsispaudžia itin lengvai – greičiausiai susidūrėte su raumenų diastazę ir reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Atsikratyti šios problemos padeda pilvo plastika – tai greitas ir efektyvus būdas norint vėl džiaugtis plokščiu pilvuku.

Kaip atliekama pilvo plastika?

Pilvo korekcijos metu prireikus gali būti atliekamas ir pilvo riebalų šalinimas. Tuomet pašalinama perteklinė oda, sutvirtinami raumenys. Po operacijos lieka ne itin didelis randas, kuris laikui bėgant išblunka ir tampa nelabai matomas. Pjūvis atliekamas toje zonoje, kurią įprastai dengia apatiniai.

Operacija atliekama visiškoje nejautroje ir trunka apie 2-4 valandas. Galutinių rezultatų gali reikėti palaukti iki 4 mėnesių. Daugiau dėl išsamesnės individualios konsultacijos kreipkitės: www.plastikoschirurgas.lt.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni − = 5

Kitos temos: