Į virtualų susitikimą kviečia Vilniaus mažojo teatro aktoriai – lauks pačių mažiausių

mažasis teatras

Gintarės Latvėnaitės režisuotas spektaklis „Mano batai buvo du“ kvietė vaikus šokti, dainuoti, atkartoti aktorių veiksmus

Vilniaus mažasis teatras, bendradarbiaudamas su nauju interaktyvių renginių kanalu „Stage on“, kviečia į spektaklių vaikams tiesiogines transliacijas.

Gegužės 10 d. vykusi pirmoji režisierės Gintarės Latvėnaitės spektaklio „Manai batai buvo du“ transliacija subūrė jaunuosius žiūrovus, kurie nuotaikingai praleido laiką ir noriai įsitraukė į spektaklio veiksmą. Gegužės 17 d. vyks spektaklio „Manuliukai“ transliacija, į kurią kviečiami patys mažiausieji.

Vilniaus mažasis teatras džiaugiasi galėdamas prisijungti prie kanalo „Stage on“ iniciatyvos ir parodyti gyvus teatro pasirodymus žiūrovams, esantiems namuose. Pirmoji spektaklio vaikams transliacija gegužės 10 d. parodė, kad pramogų išsiilgę mažieji žiūrovai kartu su tėveliais džiugiai naudojasi išmaniomis alternatyvomis.

Gintarės Latvėnaitės režisuotas spektaklis „Mano batai buvo du“ kvietė vaikus šokti, dainuoti, atkartoti aktorių veiksmus. Vilniaus mažojo teatro aktoriai džiaugiasi ir dėkoja aktyviai įsitraukusiems vaikams, su kuriais galėjo bendrauti su specialių ekranų pagalba.

Jau gegužės 17 d. 12 val. vyks dar vieno spektaklio vaikams tiesioginė transliacija. Kanalas „Stage on“ rodys Gintarės Latvėnaitės spektaklį „Manuliukai“, skirtą 6–36 mėn. vaikams. Tai judesio, muzikos ir spalvų spektaklis, kuriame naudojami gestų kalbos girdintiems vaikams principai. Anot spektaklio kūrėjų, moksliškai įrodyta, kad gestų kalba padeda efektyviau bendrauti, kol vaikas dar nekalba.

Spektaklio „Manuliukai“ metu aktoriai vėl galės matyti vaikus ir jų tėvelius, stebinčius transliaciją, ir taip palaikyti gyvą ryšį. Aukštos kokybės vaizdą ir garsą žiūrovams garantuos kanalas „Stage on“.

Transliacija svetainėje: www.stageon.lt

Bilietus galite įsigyti čia: https://bit.ly/2WolgDZ

Gegužės 10 d. transliuoto spektaklio ištrauka: https://bit.ly/3bpXYC8

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ du = 6

Kitos temos: