Kad neužkluptų siaubas Nuobodulys: startuoja nauji virtualūs Raganiukės teatro projektai vaikams

raganiukė

Nepraleiskite progos turiningus šeštadienių rytus praleisti drauge

Sakote, viskas sustojo? Raganiukei ir jos draugams nesustojo niekas! Galima sakyti, dabar Raganiukės teatrui tik dar greičiau įsibėgėja naujos vaizduotės, pasakų ir nuotykių distancijos bėgimas. Įkvėpta pasiilgusių vaikų laiškų, prikaupusi naujų idėjų, teatro kūrybinė grupė mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius kviečia dalyvauti naujuose virtualiuose neformalaus švietimo užsiėmimuose.

Negalime vaikams pasakyti, kad „viskas sustojo“. Jiems svarbiausi dalykai kiekvieną dieną teka įprasta tėkme: tikriausiai namuose dabar dažniau nei bet kada anksčiau stebite vaikus, piešiančius pavasario vėją, šokančius čia pat sugalvotus šokius, kuriančius vis naujas žaislų istorijas.

„Norime priminti – vaikų mylimi pasakų herojai taip pat tebeieško stebuklų, atlieka triukus, burtus, leidžiasi į nepakartojamus nuotykius… Negalime sustoti – ir dabar privalome švelniai paimti vaikus už rankos ir keliauti į pasakų pasaulį, kur meilė artimui, drąsa, smalsumas ir kūrybiškumas niekada neužgęsta. Juk būtent tokia yra Raganiukės teatro misija!“ – teigia vaikų teatro režisierė.

Karantinas neleidžia vaikams ir pasakų personažus vaidinantiems aktoriams susitikti ir į nuotykius leistis kartu. Tačiau jaunosioms sieloms būtiną gyvojo meno dvasią Raganiukės teatro kūrybinė grupė yra pasiruošusi siųsti virtualiuoju būdu. Nepraleiskite progos turiningus šeštadienių rytus praleisti drauge:

  • Anksčiau šeštadieniais 12 val. skelbtas spektaklių transliacijas pakeitė naujo formato projektas. Remiantis repertuarinių Raganiukės spektaklių temomis, leidžiami filmukai su tų spektaklių personažais – neįprasta virtuali erdvė atvers naujas pažinimo duris ir leis vaikams iš arčiau susipažinti su paprastai ant scenos matomais personažais. Filmukus rasite Facebook ir Youtube teatro paskyrose.
  • Apie distanciją pradžioje užsiminta ne veltui! Raganiukės teatras netrukus pradės tikrą audio ir video pasakų maratoną, truksiantį ištisas 8 valandas. Didžiojo maratono data bus tikslinama.
  • Teatro kūrybinė grupė šeštadienių rytais 10 val. kviečia prisijungti į „Klausimų-atsakymų“ rubrikos transliaciją Facebook paskyroje, kurios metu galite užduoti sau ir vaikams rūpimus klausimus – pavyzdžiu, sužinoti pasakų, literatūros rekomendacijų vaikams, pasiteirauti apie tinkamus spektaklius pagal vaiko amžių. Transliacijoje taip pat kalbama bei diskutuojama apie teatro, pasakos ir meno reikšmę vaikui bendrąja prasme.
  • Raganiukės teatras taip pat rado būdą, kaip pradžiuginti pačius didžiausius-mažus teatro gerbėjus, labiausiai išsiilgusius susitikimų su Raganiuke. Teatro dailininkė Saulė Rita pristatys rankų darbo Raganiukės lėlę, kurią bus galima užsisakyti ir įsigyti – kad vaikas ją galėtų vestis į savo kasdienius nuotykius ir sapnų šalis jaukiai užmigdamas kartu.
  • Dar vienas Raganiukės teatro siurprizas ištikimiausiems jo draugams – tai galimybė užsisakyti individualų vaizdo skambutį, kurio metu Raganiukė vaikui paskaitys pasaką, pavedžios po teatrą, atsakys į visus mažojo draugo klausimus bei tik jam išduos vieną kitą teatro paslaptį.
raganiukė

Individualūs susitikimai su Raganiuke be abejonės įtrauks ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius

Gyva nenutrūkstanti transliacija, kai aktoriai vienas po kito keisdamiesi skaitys pasakas, į siužetinius filmukus persikėlę pasakų herojai, individualūs susitikimai su Raganiuke be abejonės įtrauks ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius. Juk dažnam žinomas pasakojimas: dar tebesant gyvam Hansui Christianui Andersenui buvo pastatytas paminklas, kuriame jis vaizduojamas skaitantis pasaką būriui vaikų.

Sakoma, kad žymiausias pasakininkas labai supyko: pasakas jis rašęs ne tik vaikams. Stebuklo reikia visiems.

Prisijunkite ir sekite naujienas Raganiukės teatro Facebook ir Youtube paskyrose! Daugiau informacijos apie projetus bei paslaugas teiraukitės el. paštu raganiukes.teatras@gmail.com arba asmenine žinute teatrui Facebook tinkle.

Kotryna Petraitytė

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys − = 2

Kitos temos: