Lapkričio numeryje pristatome naują redakcijos nėštukę Simoną

simona

Nauja redakcijos nėštukė Simona, nuotrauka DoRoVė

Mielos mamos,

šiuo metu mūsų gyvenime nebeliko tolimų kelionių. Nebenaršome po internetą ieškodami pigių skrydžių ir bookingo viešbučių. Bet gyvenimo kelionė tęsiasi. Ir viena nuostabiausių – nėštumas su naujomis patirtimis, lūkesčiais ir finišu.

Praėjo beveik metai nuo paskutinio nėštumo projekto žurnale, su džiaugsmu pristatome naują redakcijos nėštukę Simoną. Su ja matysimės visą pusmetį, kol pagimdys vaikelį (Simona sutiko viešai pasakoti savo išgyvenimus, pralaukusi rizikingiausius pirmuosius tris mėnesius).

Jos atsargumas turi pagrindą. Kaip pati sako, nėra taip lengva pagauti gandrus už kojų, o ir pagavus ne visada jų nešamas ryšulėlis nukrinta tiesiai į glėbį. Naujos gyvybės atėjimas į šią žemę kartais būna sudėtingas – su persileidimais, nesivystančiu nėštumu ar vaisiaus įsitvirtinimu ne vietoje. Taigi jei jums gandrai buvo draugiški ir šiuo metu skaičiuojate trečią–ketvirtą nėštumo mėnesį, kviečiame įsijungti į mūsų „Laukimo projektą“ ir laukti vaikelio drauge. Simona pasakos, kaip jaučiasi fiziškai, kaip keičiasi kūnas ir auga kilogramai, kokių patarimų jai duos gydytojai, kokių nuotaikų patirs besilaukdama. Žinojimas, kad laukiesi ne viena, tas moteriškas solidarumas, yra labai svarbus.

Visų būsimųjų mamų padėtis šiuo metu ypatinga. Juk laukimas vyksta koronaviruso fone, turime saugoti save, prisitaikyti prie kitokio bendravimo su gydytojais ir galbūt mintyse ruošti save gimdyti be vyro. Laukimo projekte stengsimės aptarti visas aktualijas, kad koronavirusas netaptų svarbesniu už nėštumą.

Šiame numeryje rasite pirmąjį Simonos straipsnį apie save, ir tikriausiai pritarsite jos mintims, kad viruso pristabdytas gyvenimas turi ir savų pliusų. Sumažėjęs gyvenimo tempas leidžia daugiau laiko praleisti namuose, pasigaminti sveiko naminio maisto, skirti dėmesio knygai, užuot darius nepabaigiamus darbus dėl karjeros.

Karantinas motinystės karjerai yra gana draugiškas. Tad mėgaukimės kiekviena šios nepaprastos kelionės akimirka,

„Mamos“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ trys = 12

Kitos temos: