Mažas stebuklas: visi trys Sabinos vaikai gimė rugpjūčio 12 dieną, bet ne tais pačiais metais

Studio Smile

Šiemet rugpjūčio 12-oji šeimai padovanojo trečią vaikelį – Amadėją

Artimieji juokauja, kad Sabina Ovzdej turėtų patekti į Gineso rekordų knygą. Kažin, ar dar pasaulyje yra moteris, kuri būtų pagimdžiusi tris savo vaikus tą pačią dieną? Prieš 16 metų rugpjūčio 12-ąją Sabina pirmąkart tapo mama, pagimdžiusi sūnų Damjaną. Dar po šešerių metų rugpjūčio 12-ąją susilaukė dukrytės Stelos. O šiemet rugpjūčio 12-oji šeimai padovanojo trečią vaikelį – Amadėją.

Trečio vaikelio laukimas

Trečiojo gimdymo data buvo numatyta labai įspūdinga 2020-08-08. Gimdymas  turėjo būti natūralus, nes nėštumas praėjo sklandžiai, mama buvo sveika.

Tačiau numatytą gražių skaičių dieną jokie procesai dar nevyko, ir Sabina apsilankė pas gydytojus. Jai liepė grįžti į namus ir dar palaukti. O tos paskutinės dienos tokios sunkios, jau skaičiuoji ne tik dienas, bet ir valandas. Juolab laukiantis vasarą, kai nuo karščių tinsta rankos ir kojos, o nuo saulės norisi slėptis pavėsyje.

Praėjo rugpjūčio devintoji, dešimtoji… Visi pradėjo juokauti, kad mažylė laukia brolio ir sesers gimtadienio. Rugpjūčio 11-tąją moteris vėl apsilankė pas gydytojus, kurie kitą rytą liepė prisistatyti į gimdymo namus su daiktais.

Pirmus du vaikus pagimdžiusi natūraliai, šįkart Sabina galvojo apie nuskausminimą, bet rugpjūčio 12-ąją prasidėjęs gimdymas vyko greitai,ir epidūrui tiesiog nebeužteko laiko. Antrą valandą dienos laiminga mama jau sūpavo dukrytę. Ji gimė didžiausia iš visų trijų vaikų, svėrė 3550 g ir buvo 53 cm ūgio. Sabinos gimdymą priėmė patyrę gydytojai, kurie sakė per savo praktiką dar nesutikę tokios gimdyvės, kuri būtų tris vaikus pagimdžiusi tą pačią dieną. Moteris labai dėkinga gydytojai Kornelijai Mačiulienei ir visiems ją globojusiems Vilniaus gimdymo namų darbuotojams, kurių dėka gimdymas vyko taip sklandžiai.

Studio Smile

Rugpjūčio 12-oji man yra nuostabi diena, pasimiršta gimdymo skausmas, patirta įtampa ir nerimas, lieka tik džiaugsmas, kad tą dieną į pasaulį atėjo trys nuostabūs vaikai, pagal Zodiaką – trys Liūtukai

Broliui ir seseriai – gimtadienio dovanėlė

Sabina Ovzdej sako, kad labai smagu rengti vaikų gimtadienius vasarą.

Žinoma, kai kurie draugai atostogauja ir negali dalyvauti šventėje, bet gimtadieniai vis tiek būna pilni šurmulio, nes dalyvauja krikšto tėvai, šeimos draugai su vaikais.

Kai gimė dukrytė Stela, – tai buvo tarsi dovana šešiamečiui Damjanui.

Tiesa, tąkart Damjanas savo gimtadienį turėjo sutikti savaitiniame darželyje, nes mama, suruošusi tortą ir visokių vaišių, išvažiavo į ligoninę.

Nuo tada rugpjūčio 12-oji būdavo dvigubo gimtadienio diena. Šeima laikosi tradicijos per pirmąjį vaiko gimtadienį surengti ir jo krikštybas.

„Pamenu, kai krikštijome Stelą, buvo tiek svečių, kad šventė priminė vestuves, o ne krikštynas. Kitą vasarą svajojame pakrikštyti ir Amadėją“.

Mama rengia gimtadienius labai išradingai. Šventės temą sugalvoja tokią, kad tiktų ir vyresnėliui, ir Stelai. Kartą tai buvo Havajų tema, ir visi svečiai linksminosi vandens batutų parke su gėlių girliandomis ant kaklo, plaušų sijonais ir kitokiais havajietiškais atributais. Kitais metais jungtinis gimtadienis vyko užmiesčio golfo klube, kur šį žaidimą išbandyti galėjo ir vaikai, ir suaugusieji. Dabar reikės įdėti dar daugiau fantazijos, nes teks rengti trigubą gimtadienį – jaunuolio, paauglės ir kūdikio. Tą dieną kiekvienam vaikui užsakomas jo išsirinktas tortas su pageidaujamomis dekoracijomis.

„Rugpjūčio 12-oji man yra nuostabi diena, pasimiršta gimdymo skausmas, patirta įtampa ir nerimas, lieka tik džiaugsmas, kad tą dieną į pasaulį atėjo trys nuostabūs vaikai, pagal Zodiaką – trys Liūtukai.

Vidurinioji Stela gimusi ne tik po Liūto ženklu, bet ir Tigro metais – labai energingas vaikas. Tokių dalykų nesuplanuosi. Jei būtų atliktos cezario operacijos, gal ir būtų buvę įmanoma patiems pasirinkti vaiko gimimo dieną. Mūsų atveju viską sudėliojo likimas“, – sako Sabina.

Ginta Liaugminienė

Annos Jankunec nuotraukos (Studio Smile), suknelė iš Šypsenų fotostudijos

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


keturi + 9 =

Kitos temos: