Paišdykavimai virtuvėje: blynų kirmėliukai, pelytės iš kiaušinių ir sūrio laiveliai

Berta su dukryte

Berta su dukryte

Žaismingas maisto dekoravimas neturi nieko bendro su apetito skatinimu, daržovių „paslėpimu“ tarp kitų produktų, bandymu vaiką papirkti maistu ir kitokia apgaule. Tai tiesiog smagus žaidimas, kuris gali būti savaitgalio pusryčių ar vaiko gimtadienių tradicija.

Šias smagias idėjas jums siūlo tinklaraštininkė Berta:

Esu laiminga, kad gyvenimas man padovanojo dvi galimybes. Vieną galimybę – tapti nuostabios mergytės Adelės mama, kitą – rašyti mėgstamą tinklaraštį „Cukrinis avinėlis“.

Labiausiai, žinoma, esu laiminga, kad tapau mama.

Šis sprendimas tikrai keičia pasaulį, išmokydamas nė nepastebint tapti stipresne, jautresne ir labiau užjaučiančia, supratingesne bei labiau mylinčia, išmoko vertinti laiką čia ir dabar, ne rytoj, ne už metų. Net išmoko nebijoti pabūti vėl šiek tiek nerūpestinga ir kitaip įvertinti, kas yra tikroji laimė. Tai nuostabu, kiek daug gali mažas žmogus. Ir nuostabu, kad tai gali patirti kiekviena mama.

Ir nors rašyti pradėjau dar prieš penkerius metus, o mama tapau vos prieš dvejus metus, tačiau motinystė mane įkvepia nesustoti, ieškoti naujų aktualių temų, bendrauti su mamomis, taip kuriant tarsi savą mamų bendruomenę. Per visus rašymo metus mano tinklaraštis keitėsi lygiai taip pat kaip aš, tad, kai gimė Adelė, jis tapo ne tik skanių improvizacijų, bet ir mano, kaip mamos, atradimų vieta. Jame dalinuosi mūsų šeimos pamėgtais sveikais bei maistingais receptais, įvairiomis namuose lengvai paruošiamomis vaiko lavinimo idėjomis, kelionių su vaikais atradimais bei akimirkomis, patikusių produktų apžvalgomis ir kitomis temomis. Bet labiausiai mėgstu receptus. Ir žinau, kaip kartais būna sunku nustebinti vaikus, ypač didesnius, tad dalinuosi keliomis greitomis, lengvai paruošiamomis idėjomis!

Nenuobodūs sumuštinukai

Sumuštiniai tikrai nebus nuobodūs, jei iš jų pagaminsite meškučius ar boružėles. Su riešutų sviestu bei bananais arba su mėgstamu užtepu, salotų lapais, pomidorais ir alyvuogėmis.

Linksmieji pusryčiai

Kiekvienas rytas gali prasidėti su nuotaikingais pusryčiais: peliukais iš virtų kiaušinių, blyneliais, kurie virsta smagiu kirmėliuku lėkštėje ar paties zuikio keptu kiaušiniu!

Sūris – net ik peliukams

Užkandžiai gali būti ne tik sveiki bei maistingi, bet ir linksmi, jei iš obuolio ir sūrio pagaminsite laivelius, o iš bri sūrio, mėgstamų trapučių ir alyvuogių – peliukus!

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


du − = 0

Kitos temos: