Vasaros pirkinių rinkinys „Nulis ašarėlių“. Su šiuo sąrašu nesugaišite laiko, ir būsite saugūs iki vasaros pabaigos

vasara

Pixabay.com

Vasara yra vasara, tai kas, kad šiemet esame suvaržyti, ir nebus progos krautis didelių lagaminų. Vis tiek su vaikais važiuosime į sodybas, pajūrį, ieškosime jaukios paežerės, plauksime baidarėmis, kepsime dešreles, pinsime vainikus ir važinėsimės dviračiais.

Patikėkite, vaikai net nesupras, kad ši vasara kuo nors blogesnė. O kad prisiminimai būtų tik geri, susikomplektuokite atostogų rinkinuką. Pirmiausia patikrinkite, kas liko nuo pernai, pradarytas ar pasibaigusio galiojimo pakuotes išmeskite, o vaistinėje ar internetu nupirkite naujų saugių, specialistų rekomenduotų priemonių. Atminkite, kad geriausia apsaugos priemonė – atsargumas ir apdairumas.

Problema. Rūpinamės, kad nenudegtų

Jau girdime, kaip sakote, – kiek galima, atsibodo, viską žinome, kremus naudojame, vaikutį tepame. Bet kasmet atsiranda naujų tendencijų, tarkime, – leisti vaikui per dieną 10 min. „pagaudyti“ saulę be kremo, kad organizmas gautų vitamino D. Saulės kremų pramonė irgi nėra sustingusi, kaskart atsiranda naujovių, galima rinktis tepamus, purškiamus, pieštukinius kremus nuo saulės. Ieškoma būdų, kad priemonė tolygiau pasiskirstytų, geriau veiktų.

Saugodami vaikų odą nuo saulės, atsiminkime, kad kur kas greičiau nudegama, kai pučia vėjas. Dar labiau tai pagreitina druska, pasilikusi ant odos po maudynių jūros vandenyje, todėl po kiekvieno išsimaudymo, jei esate prie jūros, vaiką nuliekite švariu vandeniu, kad ir iš butelio, ir pakartotinai ištepkite odą apsauginiu kremu. Nepamirškite patepti ir ausis, o labiausiai nudeganti kūno vieta yra kaklas ir sprandas. Kai vaikas žaidžia palenkęs galvytę, jo sprandas ir apie jį esanti kaklo dalis gali smarkiau įdegti. Plačiakraštė kepuraitė turėtų dengti ir dalį sprando, o marškinėliai – pridengti kaklo dalį. Jei pastebite, kad po žaidimų kieme atsirado sprando ir apie jį esančių kaklo dalių įdegis, – koreguokite vaiko aprangą.

Sprendimas: SAULĖS ZUIKUTISsaules zuikutis

Apsauginis mineralinis kremas nuo saulės kūdikiams ir vaikams „Saulės zuikutis“, SPF 50, 50 ml

Natūralios sudėties apsauginis kremas nuo saulės su odai draugišku saulės filtru cinko oksidu (ne nano) ir ekologiškais kokosų, sviestmedžio bei kakavos sviestais. Apsaugo nuo UVA ir UVB tipo spinduliuotės. Maitina bei drėkina veido ir kūno odą. Atsparus vandeniui. Patogioje, higieniškoje, beorėje  pakuotėje. Tinka mažyliams nuo gimimo ir visai šeimai.

Pagamintas Lietuvoje.

Įsigykite www.aromama.lt

Kaina 19.99

Problema. Saugome nuo iššutimų

Vasarą vaikų užpakaliukai ir tarpvietės dažniau kenčia, nes dėl aplinkos šilumos po sauskelnėmis susidaro tikras šiltnamis. Jei sauskelnės sausos, tai dar nieko, bet net ir nedidelis šlapimo kiekis dėl šilumos kur kas padidina temperatūrą sauskelnėse, ir oda pradeda trokšti. Priimta sauskelnes keisti kas 4 valandas, tad įsivaizduokime, kad mažylio oda net 3–3,5 valandos be pertraukų kenčia tame šiltnamyje, kuriame garuoja anaiptol ne vanduo, o gana agresyvūs šlapimo skilimo produktai. Be to, vasarą vaikai daugiau geria skysčių, dažniau šlapinasi.

Vasarai verta pasisiūti keletą marlinių vystyklų ir leisti mažyliui namuose nors kelias valandas per dieną pabūti be sauskelnių.

Dažniau apiplaukite užpakaliuką po tekančiu vandeniu, kad ir be reikalo. Leiskite vandeniui nudžiūti, nesekite sauskelnių ant drėgnos odos.

Neprirenkite vaikų per šiltai, atminkite, kad ir sauskelnės yra papildomas drabužis, jos ne tik sugeria šlapimą, bet ir šildo. Visada, kai rengiate vaiką į lauką, pagalvokite, kaip rengtumėtės patys, jei segėtumėte sauskelnes. Nesinorėtų mautis ankštų džinsų, veikiau laisvus trikotažinius šortus.

Iššutusių vietų nevalykite drėgnomis higieninėmis servetėlėmis, nes jos dažniausiai yra prisotintos kvapiųjų medžiagų, gali dar labiau sudirginti.

Nepamirškite, kad šunta ne tik užpakaliukas, kruopščiai apžiūrėkite ir kitas šusti linkusias vietas – kirkšnis, kakliuko raukšles, pažastis.

Dermalibour+Sprendimas: A-Derma DERMALIBOUR+

Antiuždegiminis intensyvios priežiūros kremas, 50 ml

Minkština, ramina ir regeneruoja odą. Turi antiuždegiminį, antiseptinį ir antibakterinį poveikį. Esant lokaliems odos sudirgimams:

pleiskanojimui, sutrūkinėjimui ar bėrimui;

atsiradus kontaktiniam dermatitui apie burną ar akis, taip pat iššutimams nuo vystyklų.

A-Derma kosmetika specialiai sukurta labai sausos, į atoponį dermatitą linkusios odos priežiūrai. Produktų pagrindinis ingridientas – natūralios kilmės visiškai nealergizuojančių avižų rūšis – Rhealba®.

Rhealba® avižų daigų ekstraktas ramina odą, malšina sudirgimą ir niežulį, sumažina sudirgimų paūmėjimų dažnį ateityje.

Tepkite 2–3 kartus per dieną. Be kvapiųjų medžiagų, nekemšantis porų, atsparus vandeniui.

Ieškokite vaistinėse

Problema. Bandome nubaidyti uodus

Gamtoje išvengti vabzdžių sudėtinga, nes čia jų gyvena milijonai, gerai, kad vabzdžius atbaidančių priemonių šiais laikais yra tikrai veiksmingų, tad įmanoma išsirinkti sau tinkamą ir nekenksmingą. Tai gali būti purškalai ar tepalai, specialios ultragarso lempos, natūralūs eteriniai aliejai.

Vienos priemonės netinka vaikams, kitos skleidžia itin aštrų, galvos skausmus ar alergines reakcijas sukelti galintį kvapą, dar kitos veikia tik labai trumpą laiką, tad svarbiausia gerai pasirinkti ir naudoti tinkamai.

Priemonės nuo uodų, skirtos vaikams, turėtų būti neagresyvios, geriausia – eterinės. Repelento esmė – užmaskuoti kūno kvapą, kad uodai ir kiti vabalai neatpažintų. Uodus klaidina citrinžolės kvapas, todėl citrinžolių aliejumi sumirkytos žvakės nuo uodų, specialios apyrankės. Iš šio aliejaus galima pasidaryti purškalų, kurie tikrai nepakenks, vabalus atbaidys ir dar skaniai kvepės.

Uodus, mašalus, aklius vilioja mūsų kūno kvapas, šiluma ir iškvepiamas anglies dioksidas. Ramiai vėsų vakarą ežere žvejojantis tėtis bus ne toks skanus uodui, nei pabėgiojęs ir suplukęs vaikas.

Sprendimas: ZYZLYS NUSKRISzyzlys nuskris

Kvapnus, gaivinantis, nuo uodų apsaugantis kūno purškiklis „Zyzlys nuskris“, 50 ml

Nubaidykite šalin įkyruolius zyzlius natūraliais būdais!

Uodams tikrai nepatiks kvapnūs ekologiškų citrinžolių, eukaliptų ir levandų akordai, tačiau garantuojame, kad jie patiks Jūsų uoslei ir odai!

Lengva vandeninė formulė leidžia priemonei greitai garuoti ir apsaugoti mažus ir didelius šeimos narius nuo nepageidaujamų vasaros palydovų!

Naudojamas ant odos ir drabužių. Nepalieka dėmių, nedirgina odos ir kvėpavimo takų. Tinka mažyliams nuo 10 mėnesių ir visai šeimai.

Pagamintas Lietuvoje.

Įsigykite www.aromama.lt

Kaina 5.99

Problema. Smulkios traumos ir žaizdelės

Vasarą vaikai patiria bene 10 kartų daugiau smulkių traumų ne tik dėl to, kad daugiau juda, bet ir dėl to, kad jų neapsaugo šilti žieminiai drabužiai – kombinezonai, pirštinės. Todėl vasaros vaistinėlėje reikia turėti ryšulėlį pleistrų ir žaizdeles bei kitus odos pažeidimus gydančio preparato – hidrokoloidinio gelio su sidabru. Tokia priemonė ir dezinfekuoja, ir gydo, ir nuramina odą, taip pat sumažina randų atsiradimo tikimybę, gyjanti žaizda tampa elastingesnė, nesausėja.

Šios vasarinės traumos pavojaus sveikatai nekelia, jeigu tinkamai pasirūpinsite pažeista vieta. Kitaip iki supūliavimo – vienas žingsnis, nes vaikai linkę kasytis, jų panagės niekada nebūna steriliai švarios, tad į žaizdeles greitai įnešama infekcija.

Žaizdeles pirmiausia nuplaukite, geriausia tekančiu vandeniu ir patepkite gydančia priemone. Jei jos nešlapiuoja, palikite gyti neuždengę pleistru ar tvarsčiu. Netepkite nubrozdinimų ir žaizdelių bet kokiais po ranka pasitaikiusiais kremais, nes jie tik „užklijuos“ žaizdą ir trukdys jai gyti.

Skaudamas vietas laikykite švariai, kartkartėmis nuplaukite. Galite pašaldyti – tiks ir ledukai, iš šaukštas, palaikytas šaldytuve, ir vėsus drėgnas rankšluostis. Ypač šaltis padės, jei vaikas odą nusidegino prie laužo ar persikaitino saulėje.

Sprendimas: ArgoSept®Argosept

Hidrokoloidinis gelis su sidabru žaizdoms gydyti

„ArgoSept®“ gelis – nepakeičiama pagalba esant buitinėms žaizdoms (nubrozdinimams, įdrėskimams, įpjovimams, paviršiniams nudegimams, nusiplikinimams ir kt.) bei trofinėms opoms, praguloms ir infekuotoms žaizdoms.

Gelio sudėtyje esantis sidabras žudo žaizdose esančią mikroflorą, o hidrokoloidinis gelis stimuliuoja gijimą bei skatina odos audinių regeneracinius procesus (rando susidarymo prevencija). Užtepus gelį ant dezinfekuotos žaizdos, jeigu ji nešlapiuoja, tvarsčio dėti nereikia.

Ieškokite vaistinėse

Problema. Suviduriavo kelionėje

Klaidingai manoma, kad virškinimas sutrinka išvykus tik į egzotinius kraštus. Iš tikrųjų virškinimas gali sutrikti bet kurioje vietoje, kuri nėra jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta. Tai paaiškinama skirtinga įvairių vietovių mikrobiologine ekosistema. Net jei mama žindo, o kūdikis negauna papildomo maisto, jis kelionėje pajus maisto pokyčius, nes mama valgys ne tai, ką namie. Esame imlesni svetur gyvuojantiems mikrobams nei vietiniai gyventojai, kurie dažnai susidurdami ilgainiui išvysto atsparumą „saviems“ mikrobams. Mes irgi esame atsparūs saviems mikrobams, tačiau jei į Lietuvą atvyko žmogus iš svetur, tikėtina, kad viešnagės metu jam gali sutrikti virškinimas, nors Lietuva laikoma saugaus vandens ir saugaus maisto šalimi.

Vasarą pravartu su savimi turėti gerųjų bakterijų (probiotikų), tinkančių jūsų vaikui pagal amžių. Vaikų virškinamasis traktas dar nebrandus, todėl jie gali pradėti viduriuoti nuo mažiau pažįstamo maisto, suvalgę daugiau vaisių ar uogų, ilgiau pabuvę saulėje.

Įrodyta, kad probiotikai padeda esant bet kokiam bakteriniam ir virusiniam viduriavimui, būklė kur kas pagerėja, o viduriavimo laikas sutrumpėja. Medikai pataria profilaktiškai vartoti gerųjų bakterijų 2 savaites iki atostogų ir jų metu.

Sprendimas: COMPLIFLORA

Gerųjų bakterijų kompleksas, maisto papildas.

COMPLIFLORA BABY DROPS (5 ml) – mažyliams. Kai vaikutis viduriuoja ar jo viduriai užkietėję, kai nustatyta alergija, nusilpo imunitetas, taip pat po gydymo antibiotikais dažnai prireikia gerųjų bakterijų normaliai mikrobiotos būklei palaikyti.

COMPLIFLORA BABY DROPS preparatas unikalus dėl formulės „du viename“, nes sudėtyje yra dviejų rūšių gerųjų bakterijų – Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC53103) ir Bifidobacterium lactis (BS01). COMPLIFLORA BABY DROPS pagamintas aliejaus pagrindu. Augalinės kilmės medžiagos suteikia malonų skonį, nereikalauja specialių laikymo sąlygų. Preparate nėra gliuteno, laktozės, konservantų, dažiklių.

COMPLIFLORA FAMILY+ (10 paketėlių) visai šeimai. Tai gerųjų bakterijų ir mieliagrybių kompleksas kurio formulė „keturi viename“ (sudėtyje yra net 4 rūšių gerųjų bakterijų).

Viename paketėlyje:

Lactobacillus rhamnosus

GG ATCC 53103 (2×109 KSV*)

Saccharomyces boulardii

(2×109 KSV) Bifidobacterium lactis

BS01 (2×109 KSV) Oligofructose (200 mg)

*KSV – kolonijas sudarantys vienetai

Ieškokite vaistinėse

Problema. Bijome užkrato

Kiek kartų girdėjote, kad perdėta švara „išėjo iš mados“, o supermamytės, kurios nupurškinėja paviršius dezinfekuojančiu skysčiu, – pernelyg uolios. Tačiau atostogos yra išimtis, o ypač šiemet, kai atostogausime su COVID-19 šalimais. Vykstant su mažu vaiku į sodybą ar šiaip svetimą vietą, neprošal turėti dezinfekuojamojo skysčio. Dauguma esame įsigiję spiritinio dezinfekcinio skysčio, bet jis per agresyvus vaikų odelei, tad paviršius galite nupurškinėti spiritiniu dezinfektantu, o vaiko rankytėms, kūnui įsigykite švelnesnio (bet ne mažiau veiksmingo) dezinfekcinio skysčio su ../..

Užkratus mes pasigauname ne tik įkvėpdami oro lašiniu būdu, bet ir liesdamiesi prie užkrėstų paviršių. Niekada nežinosite, kas prieš jus lankėsi tualete, kas sėdėjo kavinėje prie staliuko, kur dabar spalvina jūsų mažylis. Visada nešiokitės švaraus vandens buteliuką ar dezinfekuojamojo skysčio, rankas per atostogas plaukite keliskart dažniau nei paprastai.

Sprendimas: AQUAINT

100 % natūralus dezinfekuojamasis skystis

AQUAINT yra unikalus, modernus, universalus ir 100 % natūralus dezinfekuojantis skystis, panaikinantis net 99,9 % bakterijų per kelias sekundes. Sudėtyje nėra alkoholio, kvapiųjų medžiagų, konservantų ir kenksmingų cheminių medžiagų. Nepalieka jokių cheminių liekanų, todėl nereikia nuskalauti.

Nesausina ir nedirgina odos. Švelnus, stiprus ir ypač saugus. Nekenkia prarijus, yra toks pats saugus, kaip ir geriamasis vanduo. Galima naudoti nėštumo metu ir naujagimių odai.

Kur galima naudoti AQUAINT?

Tinka rankoms ir odai dezinfekuoti (nuo gimimo), taip pat ant daiktų, kurie turi kontaktą su burna.

Tinka naudoti paviršiams, net ir ant maisto. Ideali priemonė išvykus iš namų.

Išbandykite naujieną!

AQUAINT „HAPPY PLANET“ drėgnosios servetėlės, 100 proc. biologiškai suyrančios. Tinkamos jautriai odai. Tinka nuo pat gimimo.

Ieškokite vaistinėse arba www.vaistas.lt

Problema. Vaikas kasosi sugeltas vietas

Jei jau sukando uodai, svarbiausia, kad vaikas kuo mažiau kasytųsi. Vieni vaikai daugiau jautresni, kiti – mažiau, tad ne visiems vienodos įgėlimų pasekmės ir nevienodas odoje atsiradęs niežulio pojūtis. Kai kuriems gali ir visai neniežėti uodui įgėlus. Tačiau pradėjus kasyti uodo įkąstą vietą, niežėjimas vis didėja. Blogiausia, kad į  nukasytą vietą patenka bakterijų, kurios daugindamosi gali sukelti uždegimą. Todėl patartina namų vaistinėlėje turėti niežulį mažinančios priemonės. Ji bus pirmoji pagalba įgėlus uodui, malšinant niežulį. Kai neniežės, vaikas nesikasys, uždegimas (jei vaikas nealergiškas) įgėlimo vietoje greitai praeis.

Stenkitės užimti vaiką veikla, kai reikia sukaupti dėmesį, kad mažiau kasytųsi. Kasoma oda tik dar labiau susierzina. Energingai kasant odos paviršius pažeidžiamas, įnešama infekcija. Nukasytos vietos gali net supūliuoti.

Ant uodų įkandimo vietų, jei jos tinsta ir niežti, galima dėti šaltus kompresus. Tinimą mažina ir ledukai ar bet koks šaldytuve palaikytas indas, stalo įrankis (kad ir paprasčiausias šaukštas).

Reikėtų vengti karščio ir drėgmės, šiurkščių dirginančių drabužių, lovatiesių, geriau, kai sugeltos vietos yra atviros.

Kai nebuvo šiuolaikiškų priemonių, mažinančių niežulį, uodo įkandimo vietą buvo patariama tepti žaliu svogūnu, česnaku. Liaudyje šios priemonės buvo naudojamos daugiau dėl dezinfekcijos.

Sprendimas: AFTERBITE KIDSafter-bite-kids

Raminamasis kremas po įkandimo

Raminamasis pieštukas – specialiai sukurtas vaikams, todėl tinka ir patiems mažiausiems.

Pieštuko sudėtyje yra alavijų, arbatmedžių aliejaus ir sodos.

AFTERBITE KIDS nedirgina odos, veikia švelniai, bet veiksmingai: per trumpą laiką pašalina įkandimų ar įgėlimų sukeltą skausmą, niežėjimą.

Ieškokite vaistinėse arba www.vaistas.lt

Problema. Paūmėjo odos uždegimas

Vasarą vaiko odą labai greitai paveikia saulė, temperatūrų pokyčiai, pajūrio vėjas, o ir gamtoje odos uždegimo sukėlėjų (augalų) tikrai netrūksta.  Veikiama šių neigiamų veiksnių, oda parausta, tampa šiurkšti, pleiskanoja, niežti, gali paburkti. Taip pat tokiu metu ypatingos priežiūros reikės tiems vaikams, kurių oda sausa, atopiška, labai šviesi, todėl labiau linkusi reaguoti uždegimu.

Jeigu auginate vaikutį, kurio oda sausa ir atopiška, o atšilus orui odos būklė pagerėjo, nenustokite jos prižiūrėti. Gydytojai alergologai pataria pasiekus odos būklės pagerėjimą ir toliau profilaktiškai naudoti tinkamą odos priežiūros priemonę palaikomuoju režimu (bent 2 kartus per savaitę).

Stebėkite vaiko odą, kaip ji reaguoja po saulės vonių, maudynių ar ilgo pasivaikščiojimo vėjuotu oru.

Jeigu pamatėte, kad kažkas odai nepatiko, venkite pasikartojimų. Pavyzdžiui, kai kurių vaikų odą labai suerzina paplūdimio smėlis, tuomet turėkite su savimi tankaus audinio patiesalų.

Vaistinėlėje turėkite naujos kartos kremą su molekuliniu deguonimi – jis skirtas lengvo ir vidutinio sunkumo dermatitams malšinti. Kreme esantys lipidai maitina odą ir padeda jai išlikti elastingai (elastinga oda mažiau pažeidžiama uždegimo), o molekulinis deguonis mažina uždegimą  ir atkuria odos ląsteles, todėl slopsta raudonis, pleiskanojimas, niežulys ir kiti uždegimo sukelti reiškiniai odoje).

Naudojant tokią priemonę, odos uždegimas nuslopsta ir nebesivysto toliau. Šiuo kremu galite padėti uždegimiškai odai jau vos pamačius pirmus uždegimo požymius ir tepti kaskart pastebėjus reikiamybę.

Prie jo oda nepripranta.

Sprendimas. InflaDerm®Infladerm

„InflaDerm®“ kremas su molekuliniu deguonimi uždegimo pažeistai, jautriai, alergiškai odai.

„InflaDerm®“ kremas skirtas įvairios kilmės odos uždegimams (pvz., atopiniam dermatitui, kontaktiniam dermatitui, maistinės alergijos reakcijoms odoje, saulės alergijai) ir kitoms dermatozėms, pasireiškiančioms odos uždegimu, gydyti.

Molekulinis deguonis slopina uždegimą odoje (raudonį, pleiskanojimus, niežulį, paburkimą, patinimą), o lipidai maitina odą ir atkuria jos elastingumą. Kremo sudėtyje nėra hormonų, antibiotikų ir parabenų.

Juo galima tepti visą kūną ir veidą, kremas skirtas visai šeimai, taip pat ir kūdikiams.

Ieškokite vaistinėse

Problema. Vaikas perkaito saulėje

Odai kenksmingas tiek ilgalaikis kepinimasis, tiek intensyvus vienkartinis nudegimas. Padauginus saulės oda parausta, „dega“, patinsta, nemalonu ją liesti, gali atsirasti pūslių. Vaikas gali skųstis, kad skauda galvą, krečia šaltis. Beje, saulės nudegimai pasimato ne iš karto. Tik po 3–6 valandų oda sureaguoja į gautą spindulių dozę, todėl būnant paplūdimyje net sunku suprasti, ar vaikui saulės jau per daug, ar dar ne.

Kaip padėti „perdegusiam“ vaikui? Duokite gerti kambario temperatūros vandens, pažeistas vietas vėsinkite (pvz., uždėkite vėsiame vandenyje suvilgytą rankšluostį), būtinai pamaitinkite ir nuraminkite odą specialia priemone PO saulės. Jeigu pastebėjote, kad priemonės PO saulės dabar yra savaime suprantamas pirkinys, lygiavertis kremui NUO saulės.

Specialūs kremai arba geliai PO saulės vėsina įkaitusią odą, sudaro apsauginę plėvelę, mažina uždegimą, vaikui suteikdami patogumo jausmą. Juk nudegusią odelę dažniausiai niežti, tempia. Net jeigu saulė ir nepakenkė, vakare kūną vis tiek reikėtų patepti drėkinančiomis priemonėmis, nes saulė, vanduo ir smėlis labai sausina.

Sprendimas. EAU THERMALE AVENEavene-sun-care

Drėkinamasis, atkuriamasis gelinis kremas po deginimosi, 200 ml

Atkuriamasis, drėkinamasis losjonas, skirtas jautriai odai po saulės vonių. Ramina, vėsina ir drėkina odą, atkuria odos hidrolipidinį barjerą.

Nesukelia alergijos ir neužkemša porų.

Tepkite veido ir kūno odą po buvimo saulėje, po vonios procedūrų. Tinka visai šeimai.

Ieškokite vaistinėse

Problema. Netiko vanduo

Dauguma vaikų mėgsta maudynes, tiek gamtos vandens telkiniuose, tiek baseinuose. Tačiau sūrus jūros ir chloruotas baseino vanduo dirgina odą, po maudynių gali atsirasti šerpetojančių, paraudusių vietų. Vaiką po bet kokių maudynių patariama nuprausti po dušu, odą patepti gijimą skatinančia priemone.

Maudynių trukmė priklauso nuo vaiko amžiaus ir vandens temperatūros. Darželinukams jūros vandenyje maudytis patartina ne ilgiau kaip 20 min., optimali maudymosi trukmė – 10 min. Ežero vandenyje galima maudytis kiek ilgiau. Upėje vanduo būna šalčiausias, todėl maudynės neturėtų užtrukti. Kūdikių maudynėms pakaks 3 minučių. Jei norite kad vaikutis pasipliuškentų ilgiau, nusineškite nedidelį pripučiamą baseinėlį, pripilkite jį ežero ar upės vandens, šiek tiek palūkėkite, kol vanduo sušils saulės spinduliuose ir leiskite mažajam saugiai mėgautis vasaros malonumais.

Eidami į paplūdimį su vaikais pasiimkite keletą didelių rankšluosčių, nes po kiekvieno pasimaudymo norėsis vaikutį susukti į sausą rankšluostį.

Sprendimas. A-Derma DERMALIBOUR+

Apsauginis, barjerinis kremas, BARRIER, 50ml ir 100 ml

Dermalibour+ BARRIER apsauginis kremas stiprina odos natūralią barjerinę funkciją ir padeda apsaugoti odą nuo sudirgimų ir agresijų, sukeltų:

Vandens (jūros ir baseino)

Klimato (vėjo ir šalčio)

Fizinių agresorių (nuolatinio kasymisi, trynimo)

Dirginančių metalų

Cheminių agresorių (detergentų, namų valymo priemonių)

Dėl „Antros odos“ efekto,

DERMALIBOUR+ BARRIER kremas apsaugo odą nuo išorinių dirgiklių, padeda atkurti epidermį ir išvalo sudirgusią odą. Oda nuraminama, atgauna komforto jausmą ir elastingumą.

Naudojimas: tepti 1–2 kartus per dieną vietas, kurioms reikia apsaugos. Rekomenduojama naudoti kartu su DERMALIBOUR+ putojančiu prausimosi geliu.

Patikrintas dermatologų ir pediatrų, atsparus vandeniui.

Formulė tinkama naudoti atopinei odai. Be kvapiklių.

Ieškokite vaistinėse

Problema. Skauda pilvuką

Kodėl vaikui per atostogas gali suskausti pilvą? Atmetus itin retus „ūmaus pilvo“ atvejus, dažniausiai pilvukus skauda dėl šių priežasčių:

Užkietėja viduriai, nes vaikui sunku pasituštinti svetimoje vietoje.

Vaikas valgo ne tai ir ne tiek, ką namie. Tarkime, vietoje 1 porcijos ledų, kas leidžiama namuose, jis suvalgo 5. Kavinėje vaikui užsakome ne sriubos ar košės, o picą, gruzdintų bulvyčių.

Vaikui duodame valgyti čia pat, turgelyje nupirktų ir nenuplautų vaisių ir uogų.

Užkandame atsisėdę ant suoliuko, pamiršę apie rankų higieną,

Rizikos grupė yra visi vaikai iki 6 metų dėl jų noro viską čiupinėti ir pažinti pasaulį ragaujant.

Kaip saugiai maitintis kelionėse? Pagrindinė taisyklė yra: „Atskirk, išvirk, iškepk, nulupk arba pamiršk“. Jei gaminate maistą patys, nepamirškite, kad žalia mėsa ir žuvis turi būti atskirta nuo daržovių, nuo pagaminto maisto. Gerai išvirkite ir iškepkite mėsą ir žuvį. Nuplaukite ir nulupkite visus vaisius ir daržoves, kuriuos valgote.

Ruošdamiesi į atostogas su mažais vaikais, įsidėkite vaistų nuo pilvo „reikalų“ – miltelių geriamiesiems rehidrataciniams tirpalams gaminti, vaistukų nuo pilvo pūtimo, aktyvuotos anglies tablečių.

Sprendimas. CARBORHEA KIDS

Skystis su aktyvintąja anglimi ir kitais natūraliais virškinimo funkciją palaikančiais ingredientais lengvai praryjama forma. Malonaus mėlynių skonio.

PILVO PŪTIMAS*

SUTRIKĘS VIRŠKINIMAS*

NEREGULIARUS TUŠTINIMASIS*

*CarboRhea kids sudėtyje yra kruopščiai atrinktų augalinių ekstraktų, tarp jų ir vaistinių ramunių bei pipirinių mėtų, kurios padeda palaikyti virškinimo sistemos funkciją ir dujų pusiausvyrą virškinimo trakte.

Vaikams nuo 3-jų metų!

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir suderinta mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Ieškokite vaistinėse

Problema. Pradėjo „bėgti“ nosis

Iki mokyklos sloga yra dažniausia vaikų liga. Nenustebkite, jeigu vaikas pradės sloguoti per atostogas.

Sloga vaikai lengvai suserga, jei iš šilto lauko ateina į aktyviai kondicionuojamas patalpas, todėl nemažai vaikų sloga serga ir vasarą.

Slogą skatina skersvėjis. Manoma, kad skersvėjis veikia nosies gleivinę, ji tarytum pamiršta gintis. Tada susilpnėja kraujotaka ir nosies gleivinės plaukelių judėjimas, o virusams susidaro palankios sąlygos joje įsikurdinti nosiaryklėje ir daugintis. Vasarą į nosį patenka įvairiausių augalų žiedadulkių, taip pat „paprastų“ dulkių, todėl vaiko nosis gali užsikimšti ir dėl alergijos.

Plaukite vaikui nosį druskos tirpalu. Tai ne tik pagalbinė priemonė jau sergantiems, bet ir gera profilaktika. Sausoje nosyje ligų sukėlėjai dauginasi greičiau, todėl labai svarbu turint „sausos nosies“ sindromą, drėkinti ją. Vasarą nosies gleivinė ypač greitai džiūsta. Druskos tirpalas lengvai prasiskverbia į gleivinę, ją nuvalo nuo plutelių, sudžiuvusių gleivių, nusilupusio epitelio atplaišų. Jeigu vaikui gydytojas skiria kraujagysles sutraukiančių lašų, tai juos geriau lašinti išplovus nosį, nes vaistai patenka ant jau švarios, apvalytos gleivinės ir efektingiau reguliuoja nosies kapiliarus.

Sprendimas. RHINOLAYA PROTECT

Nosies purškalas alergenų pažeistai nosies gleivinei

„Rhinolaya Protect“ – izotoninis Himalajų druskos nosies purškalas su manganu, vaistine sabadile ir valgomuoju svogūnu. Sudėtyje esančios medžiagos gerai žinomos homeopatijoje dėl jų naudos alergijos atvejais.

Kūdikiams nuo 1 mėnesio, vaikams, suaugusiesiems, nėščioms ir maitinančioms mamoms.

Be konservantų.

Ieškokite vaistinėse

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni + 7 =

Kitos temos: